Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyaları

Petrol Ofisi akaryakıt kampanyaları, Petrol Ofisi istasyonlarında yapılan akaryakıt harcamalarından kazanılan puan, indirim veya hediyelerin tümünü kapsar. Avantajlı akaryakıt fiyatlarından yararlanmak için OfisPaneli'nden hemen akaryakıt teklifi alabilirsiniz.

AVANTAJLI AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Petrol Ofisi akaryakıt kampanyaları, Petrol Ofisi müşterilerinin, akaryakıt alımı gerçekleştirirken uygun fiyatlardan veya bazı fırsatlardan faydalanmalarını sağlayan satış stratejileridir.

Petrol Ofisi Kampanya Bilgileri

Petrol Ofisi, kampanya hizmetleri dahilinde birçok kurum ve kuruluşla iş birliği yapmaktadır. Petrol Ofisi kampanyaları, belirli bir miktar akaryakıt alımı gerçekleştirildiğinde akaryakıtın daha uygun fiyatlarla alınmasını, iş birliği gerçekleştirilen kuruma bağlı olarak hediye veya hediye çeki kazanılmasını ve benzeri bir takım fırsatlardan yararlanılmasını sağlamaktadır. En sık karşılaşılan Petrol Ofisi akaryakıt kampanyası bankalarla hayata geçirilen iş birlikleri sonucunda ortaya çıkmaktadır. İlgili bankaların kartları kullanılarak, kampanya katılım koşullarına uygun bir şekilde akaryakıt alımı yapıldığında puan kazanmak, hediye veya indirim kazanmak mümkün olmaktadır.


Güncel Petrol Ofisi kampanyalarını görüntülemek için tıklayınız: http://www.petrolofisi.com.tr/


Image
petrol-ofisi-akaryakit-kampanyalari

Petrol Ofisi Kampanyaları

Petrol Ofisi kampanya türleri, sadece Petrol Ofisi’nden gerçekleştirilen alışverişlerde değil, anlaşmanın türüne bağlı olarak farklı şekillerde de olabilmektedir. Örneğin Migros’tan, Money Club kart kullanılarak 2 adet Axe deodorant alındığında Petrol Ofisi’nden 10 TL’lik akaryakıt kazanmak mümkündür. PO kampanya çeşitleri sayesinde müşteri memnuniyetinin daha da artırılması sağlanmakta; ayrıca hem Petrol Ofisi’nin hem de iş birliği yapılan kurumların satışları yükseltilmektedir. Akaryakıt müşterilerinin büyük bir kısmı, akaryakıt şirketlerinin sunduğu kampanyaları takip etmekte ve kendisini memnun edecek kampanyaları sunan akaryakıt şirketlerini tercih etmektedirler. Bu yüzden kampanyalar, akaryakıt şirketleri için büyük önem arz etmektedir.


OfisPaneli ile avantajlı akaryakıt anlaşması yaparak şirket araçlarınızın yakıt giderlerini düşürmeye hemen başlayabilirsiniz. Buraya tıklayarak hemen indirimli akaryakıt teklifi alın.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA