Petrol Ofisi Genel Müdürlük ve İletişim Bilgileri

Petrol Ofisi Genel Müdürlük ve iletişim bilgilerini kullanarak Petrol Ofisi ile iletişime geçebilir, akaryakıt işlemleriniz ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz. Şirket araçlarınız için indirimli akaryakıt anlaşması yapmak için OfisPaneli'nden hemen teklif alabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT ANLAŞMASI YAP

Petrol Ofisi

Petrol Ofisi, Akaryakıt dağıtımı ve madeni yağ konularında Türkiye’nin öncü firmalarından biridir. Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi olan Petrol Ofisi, 2000’e yakın istasyonuyla akaryakıt hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt dolum terminali, 3 LPG dolum terminali ve 19 havaalanı ikmal ünitesi bulunmaktadır. 1,17 milyon metreküp depolama kapasitesine sahip olan Petrol Ofisi, Türkiye’nin öncü akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketlerinden biridir.

Petrol Ofisi Kimindir?

Petrol Ofisi, Avusturya’nın en büyük halka açık sanayi şirketi olan OMV Aktiengesellschaft’a ait bir akaryakıt firmasıdır. OMV Aktiengesellschaft, yıllık 36 milyar avrodan fazla grup satışıyla dünyanın en önemli sanayi kuruluşlarından biridir. Avusturya ve Almanya’da doğal gaz depolama tesisleri de bulunan köklü şirket, yaklaşık 25 bin 500 personeli ile toplam 11 ülkede akaryakıt faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nde imzası bulunan OMV, topluma ve çevreye duyarlı ilkelere göre hizmet sunmakta ve bu doğrultuda sürdürülebilir projelere hayat vermektedir.

Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri

Petrol Ofisi müşteri hizmetleri, Petrol Ofisi ile ilgili merak edilen sorulara cevap vermek, yardıma ihtiyaç duyulan konularda destek sağlamak, öneri ve şikayetleri değerlendirmek amacıyla kurulmuş bir telefonla çözüm merkezidir. Petrol Ofisi müşteri danışma hattı olarak da bilinen Petrol Ofisi müşteri hizmetleri numarasını arayarak çağrı merkezi kapsamında sunulan hizmetlerden faydalanmak mümkündür.


  • Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55


Image
petrol-ofisi

Petrol Ofisi Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Petrol Ofisi Genel Müdürlük binası İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Petrol Ofisi iletişim bilgileri kullanılarak e-mail veya telefon yoluyla yardım alınabilmekte; adres bilgileri ile de posta gönderimleri veya şahsi görüşmeler gerçekleştirilebilmektedir.


  • Petrol Ofisi Genel Müdürlük Adresi: Maslak Mh., Eski Büyükdere Cad., 34398 Şişli/İstanbul, Türkiye

  • Petrol Ofisi Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 329 15 00

  • Petrol Ofisi Faks Numarası: +90 212 329 15 00

  • Petrol Ofisi E-Postainfo@poas.com.tr


 

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA