İhtiyaçlarınıza en uygun kasko

OfisPaneli ile indirimli fiyatlardan kasko anlaşması yapabilirsiniz. OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu kasko şirketlerinin uygun fiyatlarından yararlanabilir, kesintisiz destek hizmetini deneyimleyebilirsiniz. OfisPaneli’ndeki şirketinize özel danışmanız sizi tanıyıp ihtiyaçlarınızı belirleyerek şirketiniz için en uygun kaskoyu size önerir, en avantajlı fiyatları bir araya getirerek değerlendirir.

 

Bireysel veya kurumsal olarak indirimli kasko anlaşmasından yararlanabilir, yalnızca arabalarınız için değil; otobüs, kamyon veya kamyonetleriniz için de kasko yaptırabilirsiniz.
kasko

OfisPaneli Her An Yanınızda

OfisPaneli Sigorta’nın %100 müşteri memnuniyeti ile tüm kasko süreçlerinizde yanınızdayız.

Aracınız Hasar Gördüğünde

Hasar tespit tutanağınızı doldurmada, çekici ihtiyacınızda ve anlaşmalı sigorta şirketinizin en yakın servisine yönlendirmede bilgi alabilirsiniz.

Hasar Dosyası Oluşturmada

Aracınız hasar gördüğünde hasar dosyası anlaşmalı kasko şirketimiz tarafından oluşturulur. Bu aşamada yaşayacağınız problemler ve edinmek istediğiniz bilgiler için PanelSigorta’ya da ulaşabilirsiniz.

Aracınız Tamirdeyken Geçici Araç Talebi

Aracınız tamirdeyken geçici araç talebi için bize ulaşabilirsiniz. Sigorta şirketiniz ile iletişime geçerek kasko poliçenize göre araç temin edebiliriz.

Hasar Ödemesi Takibi

Hasar dosyanıza göre belirlenen tutarın takibi ve zamanında ödenmesi PanelSigorta ile güvence altındadır.

Kasko Bilgilendirme Merkezi

Araba, otobüs, kamyon veya kamyonetinizin kasko değerini öğrenmek için aşağıdaki excel dosyasını indirebilirsiniz. Araç markası, modeli ve yılına göre kendi aracınız için olan kasko değerine ulaşabilirsiniz.
2016 Mayıs ayı için Türkiye Sigorta Birliği’nin yayınladığı güncel kasko araç değer listesidir. Bu liste fiyatları, aracınızın değerine göre belirlenmektedir ve her ay güncellenmektedir.

Kasko Değer Listesi

Sigorta poliçenizin bedeli araç kasko değeri ile hesaplanır. Ayrıca motorlu taşıtlar vergisi için de araç kasko değeri baz alınır. Aracınız kasko değerini aşağıda bulunan dosyada görüntüleyebilirsiniz. 2016 Mayıs ayına ait en güncel listedir.

Araç Kasko Değeri Sorgulama

Kasko hesaplama için bir OfisPaneli kuruluşu olan PanelSigorta’dan 30 saniye içerisinde talep isteyebilirsiniz. Şirket araçlarınız için en uygun oranlarda kasko hesabı yapılır, size özel teklif oluşturulur.

Kasko Hesaplama

Kasko sorgulama ve şirket araçlarınız için kasko teklifi almak için online talep oluşturabilirsiniz.

Kasko Poliçe Sorgulama

Kasko fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 60 saniyenizi ayırarak bir OfisPaneli kuruluşu olan OfisPaneli Sigorta’ya talep gönderebilirsiniz. İster otobüs ister arabanız olsun için en uygun ve indirimli kasko fiyatları PanelSigorta’da!

Araç Kasko Fiyatları

Kasko Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kasko ile trafik sigorta arasındaki fark nedir?

Kasko, kendi aracınızda meydana gelen hasarları karşılarken yaptırması zorunlu değildir. Trafik sigortası ise meydana gelen bir kaza sonucu 3. şahıs ve araçlarına verdiğiniz zararlı karşılayan zorunlu bir sigortadır.

Yalnızca arabam için mi kasko yaptırabilirim?

Hayır, bireysel veya kurumsal olarak araba, otobüs, kamyon ve kamyonet için en uygun koşullarla kasko yaptırabilirsiniz.