DevTakip ile Aracınıza Dinamik, Etkin, Verimli Takip

OfisPaneli araç takip tedarikçisi DevTakip ile araçlarınızı pratik ve teknolojik sistemlerle takip edin.

AVANTAJLI FİYAT ÖNER

DevTakip Araç Takip ve Filo Yönetim Sitemleri

DevTakip Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, teknolojik çözümlerle sektörün en başarılı markaları arasında yer alır. GPS uyduları ile 7/24 ve gerçek zamanlı araç takibi ve filo yönetimi sunar. Bilgisayar veya mobil cihazlar ile internet bağlantısı üzerinden gerçekleşen araç takibi sayesinde firmalar hizmetlerinde değer kazanırken, bireylere tam güvenlik sağlar.

Image
dev-takip

DevTakip Araç Takip Sistemi

Kolay ve Hızlı Kullanım

İnternete erişilen her yerden aracı izleme olanağına imkan verir. İhtiyaca uygun geliştirilen yazılımının yanı sıra kolay ve hızlı kullanımı sayesinde sistemle ilgili kullanım kolaylığı sağlar.

Teknolojik Çözümler

Araç Blokaj, Rölanti/Kontak Girişi, Acil Durum Butonu gibi opsiyonel özelliklerden faydalanabilirsiniz. 81 ilde cadde, sokak detayı ve ilgili donatılarla tüm dünya haritalarına sahipliği sayesinde araç güzergahını sınırsız takip edebilirsiniz.

Araç Kontrolü ve Sürücü Güvenliği

Araç Blokaj, Rölanti/Kontak Girişi, Acil Durum Butonu gibi opsiyonel özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uzun yol araçlarınızı sayısal harita üzerinden takip ederek araç kontrolü ve sürücü güvenliğini sağlarsınız.

DevTakip İletişim Bilgileri

Eğitim Mahallesi Adım Sokağı No:18 Büro No: 24, 34722 Kadıköy/İstanbul

DevTakip Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye genelinde servis ağı nasıl?

Devtakip Araç Takip Sistemi kullanıcıları Türkiye’nin her yerinde servis imkanına sahiptir. Tüm yetkili servis noktalarından ihtiyacınız olduğunda hizmet alabilirsiniz.


Takip sisteminde harita kabiliyeti nasıl?

DevTakip araç takip ve filo yönetim sisteminde araçlarınızı 81 ili kapsayan sayısal harita üzerinden izleme imkanı sunar. Abonelik süreniz boyunca haritalar, ücretsiz güncellenir. Ayrıca DevTakip sisteminde isterseniz aracınızı Google Maps üzerinden de takip edebilir, 3 boyutlu özelliğini de kullanabilirsiniz.


DevTakip Mobil Uygulamaları

DevTakip Android ve IOS uygulamaları ile araçlarınızı 7/24 takip edebilirsiniz.

google-play              app-store