BP Taşıtmatik İstasyonları

BP Taşıtmatik, BP aracılığı ile filolara özel olarak sunulan otomasyon sistemidir. OfisPaneli ayrıcalığı ile akaryakıt anlaşmanızı tamamlamak için hemen işletmenize özel teklifinizi alın.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

BP Taşıtmatik İstasyonları

BP taşıtmatik istasyonları ülke genelinde geniş ağı ile hizmet vermektedir. BP taşıtmatik istasyonları BP tarafından geliştirilen akıllı pompalar aracılığı ile araçların depo ve belirli noktalarına monte edilen üniteler dahilinde birbirileri ile entegre çalışmalarını sağlayan sistemlerdir. Günümüzde giderek önem kazanan ve zamandan, indirimli akaryakıt alımına kadar, aracınızdan inmeden akaryakıt giderlerinizi karşılayan otomasyon sistemi BP istasyonlarında filo yönetim sistemi ile firmaları beklemektedir. Filonuza ait akaryakıt alımları arık BP Taşıtmatik ile güvenli ve kontrol altındadır.

 

BP taşıtmatik istasyonları zincirine katılarak güvenle akaryakıt alımlarınızı indirimli olarak satın almak istiyorsanız OfisPaneli üzerinden BP taşıtmatik sistemine dahil olmak için teklif isteyebilirsiniz.

Image
bp-tasitmatik3

BP İstasyonları

BP istasyonları ülke genelinde yaklaşık olarak 600 istasyon sayısına ulaşmıştır. BP istasyonları aynı zamanda akaryakıt alım hizmetleri ile birlikte haftanın 7 günü belli saatler aralığında hizmet sunan market, dinlenme, restoran, araba yıkama, yağlama gibi çeşitli hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. BP istasyonları Türkiye genelinde kapsamlı hizmet verdiğinden dolayı iletişim bilgilerine ulaşmak ve hangi lokasyonlarda hizmet verdiğini öğrenmek oldukça kolaydır. BP istasyonlarında yer alan akıllı sistemler ve online erişim hizmeti sayesinde tüm BP istasyon bilgilerine ulaşmanız sağlanabilmektedir. Bu sistem üzerinden başta araç yıkama, temizlik, WC, restoran, bunun yanında internet ile yapmak istediğiniz işlemler için kablosuz internet bağlantısı, BP Ultimate, BP Market gibi hizmetleri kullanarak bulunduğunuz lokasyonu ve size yakın BP bayi ve iletişim bilgilerine rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

BP Nerede?

BP nerede diye merak edenler için BP istasyon ve bayilerine kolay erişim hizmeti sunana size en yakın BP’yi bulun hizmeti, bugün müşteriler için avantajlı sistemler arasında yer almaktadır. Size en yakın BP’yi bulun hizmeti ile BP istasyonlarının nerede olduğunu kolayca bulabilir, BP istasyonlarında hangi işlemlerden yararlanacağınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

En Yakın BP İstasyonu

En yakın BP istasyonu bilgileri için BP tarafından sunulan online hizmetler menüsü ile internetten haritalı olarak işaretlenmiş en yakın BP istasyonu, iletişim bilgilerine ve adreslerine ulaşabilirsiniz. BP, ayrıca BP istasyonlarda yer verilen hizmetlerin online olarak görülmesine de imkan sağlamaktadır. BP web sitesinde yer alan size en yakın BP’yi Bulun hizmeti ile lokasyonunuza en yakın BP istasyonunu rahatlıkla bulabilir, ürün ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
BP istasyonlarının hangi lokasyonlarda olduğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız: http://www.bp.com/tr_tr/on-the-road/turkey/size-en-yakin-bpyi-bulun.html

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA