BP Güncel Pompa Satış Fiyatları

BP'de satışa sunulan tüm akaryakıt türlerinin güncel pompa satış fiyatları hakkında daha fazla bilgiyi sayfanın devamında bulabilir, daha düşük pompa satış fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız hemen OfisPaneli'nden teklif alabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT FİYATLARINDAN YARARLAN

BP güncel pompa satış fiyatları, BP şubelerinde satışa sunulan akaryakıtlar için hangi fiyatların uygulandığını TL cinsinden göstermektedir.

BP Pompa Fiyatları

BP pompa fiyatlarının belirlenmesinde zorunlu olan vergilerin yanı sıra BP şubelerinin akaryakıt nakliyesi vb. maliyetleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Bahsi geçen maliyetler, akaryakıt fiyatları üzerinde küçük farklılıklar doğurmaktadır. İki farklı şehir hatta iki farklı şube arasında, şubeler ile rafineri arasındaki mesafeden kaynaklanan bir nakliye maliyeti oluşmaktadır. Bu ve benzeri maliyetler de hesaplanarak BP pompa fiyatları düzenlenmektedir. Bu yüzden rafineriye yakın olan bir şehirdeki BP pompa fiyatları ile rafineriden uzak olan bir şehirdeki BP pompa fiyatları aynı olmamaktadır. Bu durum sadece BP istasyonlarında değil, tüm akaryakıt şirketleri için geçerli bir durumdur.


Güncel BP pompa satış fiyatlarını görüntülemek için: https://bppompafiyatlari.com/v2/


Image
bp-pompa-fiyatlari

BP Pompa Satış Fiyatları

BP Pompa satış fiyatları, diğer akaryakıt firmalarında olduğu gibi Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen taban fiyatlar ve tavan fiyatlar arasında yer almaktadır. Bu, rekabet piyasasının dengede kalabilmesi için gerçekleştirilmektedir. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak düzenlenen BP pompa satış fiyatları, ayrıca bir takım vergileri de içermektedir. Tüm maliyetler hesaplanarak ortaya çıkarılan BP akaryakıt fiyatları, BP pompa satış fiyatları olmaktadır.

BP Akaryakıt Pompa Fiyatları

BP akaryakıt pompa fiyatları oluşturulurken, tüm akaryakıt şirketleri için de geçerli olan ve aynı olan vergiler de hesaba katılmaktadır. Söz konusu vergiler; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu payı, Katma Değer Vergisi ve Özel Tüketim Vergisi’dir. Özel Tüketim Vergisi, tüm akaryakıt şirketleri için aynı olmakta fakat ve ürüne göre belirlenmektedir. Gümrüksüz rafineri fiyatına bu vergiler eklenmekte ve nakliye gibi maliyetler göz önünde bulundurularak BP akaryakıt pompa fiyatları oluşturulmaktadır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA