BP Genel Müdürlük ve İletişim Bilgileri

BP Genel Müdürlük ve iletişim bilgilerini kullanarak BP ile kolayca iletişime geçebilir, akaryakıt işlemleriniz ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz. Şirket araçlarınız için indirimli akaryakıt anlaşması yapmak için OfisPaneli'nden hemen teklif alabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT ANLAŞMASI YAP

BP Türkiye Genel Müdürlük ve iletişim bilgileri, akaryakıt sektöründe global bir marka olan BP’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi BP Türkiye ile ilgili soru ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla kullanılmaktadır.

BP Türkiye

BP Türkiye, 100 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de akaryakıt kullanıcılarına yönelik hizmetler sunmaktadır. Çevre bilinciyle hareket eden BP Türkiye, bugün sayısı  600’ü bulan istasyonuyla faaliyet göstermekte; ülke ekonomisine ve enerji sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır. Küresel standartlarda hizmet kalitesi anlayışıyla çalışan BP Türkiye, 100. yıl belgeseliyle tüm dünyada adından söz ettirmiştir. Söz konusu BP Türkiye belgeselini izlemek için:

BP Petrolleri AŞ Kimin Şirketidir?

BP Petrolleri AŞ kimin şirketidir sorusunun cevabı 1908 yılına dayanmaktadır. 1908’de Anglo-Persian Oil Company olarak kurulmuş ve 1954 yılında British Petroleum adını almıştır. BP kısaltması buradan gelmektedir. Kökeni Britanya’ya dayanan BP, çok uluslu bir petrol şirketidir ve Türkiye’deki faaliyetlerine 1912 yılında başlamıştır. Türkiye’de enerji sektöründe Steaua Romana ismiyle yer almış ve 1957 yılında BP Petrolleri Anonim Şirketi olmuştur. Dünya genelinde 85 bin çalışanı bulunan BP, bulunduğu ülkeler için ekonomik katkı oluşturmanın yanı sıra istihdam da sağlamaktadır.

BP Müşteri Hizmetleri

BP Müşteri Hizmetleri, BP ile ilgili soru ve sorunlara yönelik uzaktan çözüm sunmak amacıyla geliştirilen çağrı merkezi sistemidir. BP müşteri hizmetleri telefon numarası BP ile ilgili öneri ve şikayetler de iletilebilmektedir. Ayrıca BP iletişim formu doldurularak ilgili kısıma mesaj yazılabilmekte ve BP ile iletişime geçilebilmektedir.


BP iletişim formu için: https://bpfvc.wufoo.com/forms/aeletiim-formu-contact-form/

BP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 473 27 27 / +90 800 261 1949


BP müşteri hizmetleri, haftanın 7 günü 07:45 – 01:45 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.


Image
bp

BP Genel Müdürlük

BP Genel Müdürlük binası, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer faaliyet göstermektedir. BP Genel Müdürlük telefon numarasını kullanarak işlemleriniz için telefon üzerinden destek alabilir; faks numarasını kullanarak faks gönderebilir veya BP Genel Müdürlük adres bilgileriyle şahsi görüşmelerinizi ve posta gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


  • BP Türkiye Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 216 571 2000

  • BP Türkiye Genel Müdürlük Faks Numarası: +90 216 571 2010

  • BP Türkiye Genel Müdürlük Adresi: Değirmen Yolu Cd. No:28 K:3 Asia OfisPark 34752 İçerenköy/Ataşehir İstanbul, Türkiye


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA