Şirketiniz için En Uygun Araç Kiralama Koşulları OfisPaneli'nde

İhtiyacınız olan aracı en uygun ve kasko/trafik sigortası dahil fiyatlarla hızlı bir şekilde kiralamanın yolu OfisPaneli'nde.
OfisPaneli ayrıcalığıyla araç kiralama anlaşması yaparak, size özel fiyatlarla günlük, aylık veya yıllık araç kiralayabilirsiniz.

TEKLİF AL

OfisPaneli ile Araç Kiralama Anlaşması

OfisPaneli müşterilerine özel araç kiralama anlaşması ile şirketiniz için araç kiralama işlemlerinizi en hızlı şekilde ve indirimli olarak yapabilirsiniz. Ayrıca harcama ve tasarruf raporlarınızı tek panel üzerinden görüntüleyerek gereksiz harcamaları fark edebilirsiniz.

 

OfisPaneli’nin avantajlı araç kiralama anlaşması ile günlük, aylık veya yıllık araç kiralama işlemi yapabilir. Araç satınalmanın getirdiği büyük maddi yüklerdense, kiralama ile ihtiyaç anında şirketiniz için avantajlı çözümler üretebilirsiniz.

Araç Kiralama Anlaşmasının Avantajları

OfisPaneli’ni kullanarak 60 saniyede teklif isteyebileceğiniz araç kiralama anlaşmasının avantajları.

Kasko ve Mini Hasar Sigortası Dahil Fiyatlar

Günlük, aylık ve yıllık araç kiralama fiyatlarına; kasko, ihtiyari mali mesuliyet ve mini hasar sigortası dahildir. Kiralanan aracın zarar görmesi durumunda bu maliyet size ait değildir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

OfisPaneli ayrıcalığıyla araç kiralama anlaşması yaparak Türkiye’nin önde gelen firmalarının araçlarını kullanma konforunu elde edersiniz.

İndirimli Fiyatlar

OfisPaneli’nin indirimli araç kiralama anlaşması ile şirketiniz için yaptığınız araç kiralama masraflarında tasarruf eder, daha düşük ücretlerle kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

Harcama Raporları

Harcama raporları ile şirketinizin araç kiralama hizmetine ne kadar bütçe harcadığını görebilir, OfisPaneli özel fiyatlarına göre ne kadar tasarruf ettiğinizi raporlayabilirsiniz.

Adrese Teslim Araç

Araç kiralama anlaşması ile kiraladığınız araçların adresinize teslim edilme imkanına kavuşmuş olursunuz.

Anlaşmalı Araç Kiralama Firmaları

OfisPaneli’nin araç kiralama hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı şirketler:

Image
arac

GRS Car Rental

GRS Car Rental; Müşterilerinin ihtiyaçlarına karşı daima duyarlı ve çözüm odaklı yaklaşım sunan GRS Car, talep edeceğiniz araçlara geniş ürün yelpazesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla destek sunmaktadır.

 

Araç Kiralama Anlaşması Süreçleri

Sadece 60 saniye içerisinde indirimli araç kiralama hizmeti için teklif alabilirsiniz.

Aşağıdaki “Araç Kiralama Teklifi Al” butonuna tıklayarak sürece başlayabilirsiniz. OfisPaneli danışmanları en kısa sürede işletmenize uygun teklifi sizinle paylaşacaktır.

Araç Kiralama Teklifi Al

Sözleşmenizi doğrudan internet üzerinde doldurun. Sözleşmenizin bir çıktısını işletme belgelerinizle beraber OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletir ve anlaşmanızı tamamlar.

OfisPaneli tarafından süreciniz tamamlandıktan sonra avantajlı koşullarla kullanmaya ve tasarruf yapmaya hemen başlayın.

Araç Kiralama Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bir aracı en az ne kadar süreyle kiralayabilirim?

Kiralama süresi en az 1 gündür. Daha kısa süreli kiralamalar için günlük fiyat tarifesi uygulanır. Gecikme olması durumunda ise, her 1 saat için uygulanan ücretin 1/3’ü ekstra olarak alınır. 3 saatten fazla olan gecikmeler için 1 günlük ücret alınır.

Araç kiralamak için sürücü belgesi ve yaş şartları nelerdir?

BB,BD,BBA ve BDA grubu araçların kiralayacak kişinin yaşı minimum 23 olmalı ve en az 2 yıllık sürücü belgesine sahip olmalı. Diğer araçlar için ise yaş sınırı 25 ve en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip olunmalıdır.

Detaylı bilgi için https://www.grscar.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kiraladığım araçla yurt dışına çıkabilir miyim?

Hayır. Araçların yurt dışına çıkarılmasına izin verilmemektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir