Türkiye'deki Akaryakıt Şirketleri

OfisPaneli, şirketiniz için avantajlı akaryakıt anlaşmasını yapmanızı sağlayarak akaryakıt giderlerinizi düşürür. Önde gelen akaryakıt şirketlerinin tekliflerini almak için hemen butona tıklayın.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Akaryakıt Şirketleri

Akaryakıt şirketleri, toplumların akaryakıt ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermekte olan ve enerji sektöründe yer alan şirketlerdir. OfisPaneli’nin anlaşmalı tedarikçilerinden olan Shell ile OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştireceğiniz anlaşma sayesinde, dünyada 1800’lü yıllardan bu yana hizmet sunmakta olan ve dünyanın en köklü akaryakıt şirketlerinden biri ile, indirimli akaryakıt hizmetlerinden faydalanabilir ve şirketlerin en büyük giderlerinden olan akaryakıt giderlerini aylık %15’e varan oranlarda düşürebilirsiniz. Bazı akaryakıt şirketleri sadece petrol dağıtımı değil, toplumun doğal gaz vb. enerji taleplerine yönelik hizmetler vermekte ve rüzgar enerjisi gibi yenilenebilir enerji projeleriyle de hem topluma hem enerji sektörüne fayda sağlamaktadırlar.

Image
ofp-shell

Akaryakıt firmaları genellikle benzin, mazot (motorin), fuel-oil, gaz yağı ve LPG gibi yakıtların satışını gerçekleştirmekteyken, aynı zamanda motor yağları, şanzıman yağları gibi, araçlar için gerekli olan yağların satışını da gerçekleştirmektedirler. Akaryakıt firmaları, şirketler için daha avantajlı fiyatlar sunmaktadırlar. Siz de şirketinizin akaryakıt tedarikçisi anlaşmasını OfisPaneli üzerinden yaparak en uygun fiyatlı anlaşmaya sahip olabilir; giderlerinizin ve araçlarınızın raporlamasını görerek buna göre stratejiler geliştirebilir ve şirketiniz için artı değer oluşturabilirsiniz.

Türkiye’deki akaryakıt firmalarından bazıları şunlardır:

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA