Yurt dışına kargo göndermek, yurt içi kargo gönderimlerine kıyasla daha maliyetli olmakta ve gönderim süresi de daha uzun olmaktadır. Ancak kargo şirketleri, sundukları tarifelerle bu süreyi minimum seviyelere indirmeyi başarmaktadırlar.

Yurt Dışına Gönderim Yapan En Hızlı Kargo Hangisi?

Yurt dışına gönderi yapan kargo şirketleri arasında en hızlı olanına değinmeden önce en uzun süreden gönderim yapan firma ile başlayalım. Devlet bağlantılı olan PTT Kargo, yurt dışına en ucuz fiyatlardan kargo gönderme avantajının yanı sıra özel kargo şirketlerine kıyasla çok uzun sürelerde gönderim gerçekleştirdiği için bu konuda büyük bir dezavantaja sahiptir. PTT Kargo ile Amerika Birleşik Devletlerine gönderilen bir paketin, belirlenen adrese ulaşması yaklaşık iki hafta sürmektedir.

Yurt dışına yapılan gönderilerin ne zaman ulaşacağı, kargonun hava yolu mu, deniz yolu mu yoksa kara yolu mu ile gideceğine bağlıdır. En hızlı yurt dışı kargo taşımacılığı hava yolu ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kargo şirketleri ekspress ve benzeri tarifeler sunarak aciliyet arz eden kargoların, belirtilen adrese daha kısa sürelerde ulaşmasını sağlamaktadırlar. Hatta MNG Kargo gibi bazı kargo şirketleri acil gönderilerinizi bazı ülkelere ertesi gün dahi iletebilmektedirler.
MNG Kargo yurt dışı gönderim süreleri için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo, Sürat Kargo, DHL gibi yurt dışına kargo gönderim hizmeti sunan kargo firmaları gönderinizi birkaç gün içerisinde ilgili adrese teslim edebilme imkanına sahiptir. Bu yüzden aciliyet durumu olan bireysel gönderilerinizde bu kargo firmalarını tercih edebilirsiniz.

Yurtdışına Hızlı Kargo Gönderme

Yurt Dışına En Hızlı Şekilde Kargo Gönderebilmek için OfisPaneli’ni Seçin!

Yurt dışına en hızlı ve avantajlı şekilde kargo gönderimi yapabilmek, özellikle şirketler için büyük önem arz etmektedir. Zira kargonun belirtilen adrese hızlı ulaşması alışveriş yapan müşterilerin memnuniyetinin sağlanması açısından oldukça önemlidir. Kargonun hem hızlı gitmesi hem de uygun fiyatlardan gitmesi ise şirket giderlerinde minimizasyon fırsatı sağlamanın yanında müşteri memnuniyetini da sağlayacağı için şirketiniz için katma değer oluşturacaktır.

Şirketlerin tedarikçi ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı teklifler sunarak vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı başaran OfisPaneli, yurt dışı kargo konusunda avantajlı fırsatlar sunmaktadır. KargomKolay ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında şirketiniz için en uygun teklifi sunan OfisPaneli’nden siz de hemen teklif isteyin, ayrıcalıklı hizmetin farkını hissedin!