Artık şirket araçlarınıza dilediğiniz akaryakıt istasyonlarından, aracınızdan inmeden, nakit kullanımına ihtiyaç duymadan, faturaya gerek kalmadan yakıt almanızı otomatik olarak sağlayabileceğiniz bir sistem var. Üstelik taşıt dolum bilgileri ile isteğe bağlı olarak, belirlenen limitler dahilinde akar yakıt alımı yapabilir, bu bilgileri elektronik ortamda dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Yakıtmatik Nedir?

Yakıtmatik sistemi araç kontrollerinin şirket panellerinden kolayca yönetebilme ve raporlama sistemi olarak adlandırılabilir. Yakıtmatik, aynı zamanda taşıtların kilometre takibini kolay ve güvenli bir şekilde yakıt alım anındaki zamana göre takip etmesine olanak sağlamaktadır. Yakıtmatik sistemi aracılığı ile gönderilen raporlar sayesinde hangi aracın, hangi istasyondan, hangi zaman diliminde, ne kadar yakıt aldığı, kaç kilometre yol yaptığı ve satın alınan yakıtın cinsine kadar pek çok alanda bilgi akışı sağlamaktadır. Araçların kilometre takibini basit ve güvenli olarak takip edilmesine olanak sağlayan yakıtmatik sistemi birden çok avantaj hizmeti sunmaktadır.

yakitmatik-nedir

Yakıtmatik ile Filo Müşterilerinin Kazandığı Avantajlar

Yakıtmatik özellikle şirket sahibi ile araç kullanıcıları arasında meydana gelen olasılıkları ortadan kaldıran sistem olarak öne çıkmaktadır. Böylece suiistimallerin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Akaryakıt tüketimi konusunda oluşabilecek anlaşmazlıkları ortadan, kaldıran sistem oldukça güvenlidir. Yakıtmatik sistemi beraberinde onlarca kolaylıklar da sağlamaktadır. Ayrıca yakıtmatik sistemi online bağlantı ile merkeze bağlı olduğu için tüm işlemler için limit kontrolleri anında ekrandan takibi yapılabilmektedir.

  • Yakıtmatik günümüz teknolojisinde akıllı akaryakıt gider kontrolü sağlamaktadır.
  • Kolay yönetilebilir, güvenli bilgi akışı sağlanmasında doğrudan yardımcı olur.
  • Sonuçları ve alım işlemlerinin adım adım takip edilesi ve raporlanmasını sağlar.
  • İşletmelerin en çok dert ettiği zaman kavramı ve paradan tasarrufu sağlar.
  • Filo ve yakıt yönetimini olabildiğince kolay bir hale getirir.
  • Üstelik kredi kartı, banka kartı, kimlik, kart gösterme, kendini tanıtma çabası, fatura bekleme gibi sorunları tamamen ortadan kaldırır.

İşletmenizin ya da sahip olduğunuz araç filonuz için vakit kaybetmeden hemen OfisPaneli’nden teklif isteyiniz. Yakıtmatik sisteminin getirdiği kolaylıkları yakından tanıyarak işletmenizi bu avantajlı fırsatlarla tanıştırarak, tek bir panelden akaryakıt alımlarınızı güvenli, hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için OfisPaneli’nden teklif talebinde bulununuz.