Unıco Sigorta Hakkında

Unico Sigorta, 1988 yılı itibariyle sigortacılık sektörünün köklü şirketlerinden biri olan Aviva Sigorta A.Ş. ile faaliyetlerini sürdürmüş olup,  2015 yılında ise tam açılımı “United Insurance Company”  olan Unico Sigorta A.Ş olarak çalışmalarını sürdürmüştür.  Ülkemizde Finansbank işbirliğiyle ilk sigorta poliçesini üretmiştir.  Başta İngiltere, Hollanda,  Almanya Kalkınma Bankası,  Londra merkezli  EMF Capital Partners ve Birleşik Krallık tarafından doğrudan yetkilendirilmiş ve finansal otorite olarak tanımlanan regülasyonlarına dahil olmayı başarmış bir sigorta şirkettir.

OfisPaneli üzerinden, Ülkemizin saygın sigorta şirketlerinden birisi olan Unico Sigorta’dan firmanız için en avantajlı sigorta tekliflerini alabilir, en ekonomik fiyatlardan faydalanarak güvenle sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. OfisPaneli aracılığı ile şirketiniz için Unico Sigorta ile avantajlı bir biçimde sağlayabilecek, aynı zamanda sigorta anlaşmaları dahilinde Mevcut ürün yelpazesi dahilinde; Yangın Sigortaları, Zorunlu Deprem Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası, Sağlık Sigortaları Oto Sigortaları, Oto Dışı Kaza Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Tarım Sigortaları gibi sigortalar yer almaktadır.

unico-sigorta

Unico Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta, şirketinizin Unico Sigorta ile gerçekleştireceği sigorta anlaşmaları doğrultusunda en uygun fiyatlarla avantajlı teklifler sunmaktadır.

Aylık Abone Ol

Unico Sigorta ile kasko uygulamalarınızı aylık abonelik sistemi dahilinde kolaylıkla ödemenize olanak sağlamaktadır. Akıllı Sigortacılık anlayışını tereddütsüz alın.

Durdur Başlat Özelliği

Unico Sigorta durdur-başlat özelliği sayesinde arabanızı kullanmadığınız durumlarda kaskonuza para ödemezsiniz.

Özgür Kasko

Unico Sigorta genişletilmiş kasko ürünü olarak özgür kasko anlayışını sunmaktadır. Bu noktada geniş kapsamlı bir kasko ürününde olan tüm teminatlar bulunmaktadır.

Unico Sigorta ile İlgili Bilgiler

Unico Sigorta iletişim bilgilerine sahip olarak gerekli tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Unico Sigorta çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Unıco Sigorta Çağrı Merkezi: 0850 222 28 00

Unıco Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 547 75 75

Unıco Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0216 326 94 52

Unıco Sigorta E-mail Adresi: unicosigorta@unicosigorta.com.tr  / bunicosigorta@hs02.kep.tr

Detaylı bilgi için : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-iletisim/ 

Unico Sigorta İletişim

Unico Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerinin online olarak yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde dosyanızın ne aşamada olduğunu kolayca kontrol eder ve takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-hasar-dosya-sorgulama/

Hasar Dosya Sorgulama

Unico Sigorta Kasko Hesaplama işlemine ihtiyaç duymadan OfisPaneli aracılığı ile teklif alabilir; firmanızın en uygun kasko anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-kasko-hesaplama/

Kasko Hesaplama

OfisPaneli sayesinde en uygun Unico Sigorta Kasko fiyatlarından yararlanabilir, kurumunuz için en uygun kasko anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-kasko-fiyatlari/

Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınız için özel ve en uygun Unico Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından yararlanmak için OfisPaneli üzerinden daha avantajlı teklif alabilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-saglik-sigortasi-fiyatlari/

Sağlık Sigortası Fiyatları

En uygun Unico trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli ile ulaşabilir, teklif alarak firmanızın zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-trafik-sigortasi-fiyatlari/

Trafik Sigortası Fiyatları

Unico Sigorta ile, trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki detaylara ve bilgilere hızlıca erişebilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-police-sorgulama/

Poliçe Sorgulama

Şirketiniz için en avantajlı Unico Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli aracılığı ile alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi : https://www.ofispaneli.com/unico-sigorta-kasko-sigorta-sorgulama/

Kasko Sigorta Sorgulama

Unico Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mah. Bora Sokak No:1 Kat: 22/24 Kadıköy / İstanbul