Sigortacılık alanında yıllardır Demir Sigorta olarak tanıdığımız sigorta şirketi, artık Turkland Sigorta ismi ile kaliteli ürün yelpazesini sunmaya devam ediyor. Turkland Sigorta, sigortacılık kavramının bilinirliğini ve doğru anlaşılmasını sağlamak amacını ilke edinen aynı zamanda ülkemizde sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren köklü bir sigorta şirketidir.

turkland sigorta

Turkland Sigorta Hakkında

Çok yakın bir tarihte isim değişikliğine giden Demir Sigorta, adı değişse de kalitesinden ve ürünlerinden taviz vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Demir Sigorta ilk olarak 1989 yılında Gothaer Alman Sigorta ismi ile sigortacılık dünyasına merhaba demiştir. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından 1990 yılında Gothaer Demir Sigorta olarak faaliyetlerine devam etmiştir. İsim değişikliği bu sigorta şirketinin kaderinde olsa gerek 1992 yılında Demirbank tarafından tüm hisseleri satın alınarak artık çıkacağı uzun yolculukta ismini Demir Sigorta A.Ş. olarak sürdürecektir.  2003 yılı ve geçen 10 yıl sonrasında çeşitli kurumların bünyesine katılan Demir Sigorta A.Ş son olarak Groupmed International şirketi tarafından satın alınmıştır. 2016 yılında ise Turkland Sigorta olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

OfisPaneli aracılığı ile firmanız için en uygun sigorta poliçelerine ulaşabilirsiniz. Tüm sigorta ürünleri için hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.

turkland-sigorta

Turkland Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta firmanızın Turkland Sigorta aracılığı ile oluşturacağı sigorta anlaşmaları sonucunda şirketinize en avantajlı fiyatlarla en uygun teklifler sunmaktadır.

Araç Çokluğu ve Hasarsızlık İndirimi

Turkland Sigorta üzerinden alacağız tüm sigorta işlemlerine yönelik çoklu araç ve hasarsızlık indirimlerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Şirketiniz için Araç Çokluğu ve Hasarsızlık indirimi için hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası

Demir Sigorta yani değişen adı ile Turkland Sigorta şirketi firmanızda çalışan personellerinize özel ve avantajlı sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır. Her çalışanın ve her şirketin ihtiyaçlarına cevap veren sağlık sigortası ile Turkland Sigorta sayesinde kolayca tanışabilirsiniz.

Seyahat Sigortası

İster tatil, ister iş. Seyahat sigortanız Turkland Sigorta’da. Şirketler için hazırlanan uygun paketler sayesinde sizlerde tüm çalışanlarınız için Seyahat Sigortası anlaşması yaparak en uygun fiyatlarla sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Turkland Sigorta ile İlgili Bilgiler

Turkland Sigorta güncel iletişim bilgilerini kullanarak sigorta konularında tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Turkland Sigorta çağrı merkezi, Turkland Sigorta Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Turkland Sigorta Çağrı Merkezi: (0212) 288 68 44

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 288 68 44

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: (0212) 217 23 00

Turkland Sigorta E-mail Adresi: musterihizmetleri@demirsigorta.com.tr

Turkland Sigorta İletişim

Turkland Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerinizi online olarak yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu uygulama kapsamında dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Turkland Sigorta Kasko Hesaplama işlemlerinizi Turkland Sigorta internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. En uygun kasko fiyatları için OfisPaneli’ne başvurarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin sigorta tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli ile en uygun kasko fiyatlarından hemen yararlanabilir, firmanız için en uygun kasko anlaşmalarını yapabilirsiniz. Hemen ücretsiz başvur sayfamızı ziyaret ederek şirket araçlarınız için en uygun kasko tekliflerini alabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Turkland Sigorta, sağlık sigortas fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Turkland Sigorta internet sitesini ziyaret edebilir veya çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. En uygun sağlık sigortası fiyatları için OfisPaneli’ne ücretsiz başvurabilirsiniz.

Sağlık Sigortası

Turkland Trafik sigortası fiyatları, araçların tipine, modeline ve önceki hasarlarına göre değişmektedir. Turkland Sigorta trafik sigortası fiyatlarına internet sitesi veya çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Trafik Sigortası

Turkland Sigorta ile firmanız için trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası, poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki detaylara hemen ulaşabilirsiniz.

Turkland Sigorta online poliçe sorgulama : http://www.turklandsigorta.com.tr/tr-TR/police-sorgulama/627817

Poliçe Sorgulama

Firmanız için en kârlı kasko sigorta teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Büyükdere Caddesi Özsezen İş Merkezi No.124/B, Şişli/İstanbul