Sigortacılık alanında yıllardır Demir Sigorta olarak tanıdığımız sigorta şirketi şimdi Turkland Sigorta ismi ile kaliteli ürün yelpazesine kaldığı yerden devam ediyor. Turkland Sigorta, sigortacılık kavramının bilinirliğini ve doğru anlaşılmasını sağlamak amacını ilke edinen aynı zamanda ülkemizde sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren köklü bir sigorta şirketidir.

Turkland Sigorta Hakkında

OfisPaneli ile Turkland Sigorta şirketinin güvenilir, yenilikçi aynı zamanda ekonomik ürün hizmetlerine ulaşabilirsiniz.  Çok yakın bir tarihte isim değişikliğine giden Demir Sigorta, adı değişse de kalitesinden ve ürünlerinden taviz vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Demir Sigorta ilk olarak 1989 yılında Gothaer Alman Sigorta ismi ile sigortacılık dünyasına merhaba demiştir.  Aradan geçen kısa bir sürenin ardından 1990 yılında Gothaer Demir sigorta olarak faaliyetlerine devam etmiştir. İsim değişikliği bu sigorta şirketinin kaderinde olsa gerek 1992 yılında Demirbank tarafından tüm hisseleri satın alınarak artık çıkacağı uzun yolculukta ismini Demir Sigorta A.Ş. olarak sürdürecektir.  2003 yılı ve geçen 10 yıl sonrasında çeşitli kurumların bünyesine katılan Demir Sigorta A.Ş son olarak Groupmed Internatıonal şirketi tarafından satın alınmıştır. 2016 yılında ise Turkland Sigorta olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

OfisPaneli aracılığı ile firmanız için Turkland Sigorta’nın sunduğu ürünlere ve sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. Tüm sigortacılık ürünleri için hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.

turkland-sigorta

Turkland Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta firmanızın Turkland Sigorta aracılığı ile oluşturacağı sigorta anlaşmaları sonucunda şirketinize en avantajlı fiyatlarla en uygun teklifler sunmaktadır.

Araç Çokluğu ve Hasarsızlık İndirimi

Turkland Sigorta üzerinden alacağız tüm sigorta işlemlerine yönelik çoklu araç ve hasarsızlık indirimlerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Şirketiniz için Araç Çokluğu Ve Hasarsızlık indirimi için hemen OfisPaneli üzerinden teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası

Demir Sigorta yani değişen adı ile Turkland Sigorta şirketi firmanızda çalışan personellerinize özel ve avantajlı sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır. Her çalışanın ve her şirketin ihtiyaçlarına cevep veren sağlık sigortası ile hemen tanışın!

Seyahat Sigortası

İster tatil, ister iş. Seyahat sigortanız Turkland Sigorta’da. Şirketler için hazırlanan uygun paketler sayesinde sizlerde tüm çalışanlarınız için Seyahat Sigortası anlaşması yaparak en uygun fiyatlarla Seyahat sigortasına sahip olabilirsiniz.

Turkland Sigorta ile İlgili Bilgiler

Turkland Sigorta güncel iletişim bilgilerini kullanarak sigortacılık konusunda tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Turkland Sigorta çağrı merkezi, Turkland Sigorta Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Turkland Sigorta Çağrı Merkezi: (0212) 288 68 44

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 288 68 44

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: (0212) 217 23 00

Turkland Sigorta E-mail Adresi: musterihizmetleri@demirsigorta.com.tr

Groupama Sigorta İletişim

Turkland Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerine yönelik online işlem yapmanızı sağlamaktadır. Bu işlem uygulaması kapsamında dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Turkland Sigorta Kasko Hesaplama işlemlerine hiçbir şartta ihtiyaç duymadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir, firmanız için en avantajlı kasko anlaşmasına anında sahip olabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli ile Turkland Sigorta kasko fiyatlarından hemen yararlanabilir, firmanız için en uygun kasko anlaşmalarını yapabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Firma personeliniz için en uygun Turkland Sigorta sağlık sigortası imkanlarından yararlanmak için OfisPaneli üzerinden özel ve uygun fiyatlarla teklif isteyebilirsiniz.

Sağlık Sigortası

En uygun Turkland Trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli aracılığı ile ulaşabilir, en uygun teklif alarak firmanızın zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapabilirsiniz.

Trafik Sigortası

Turkland Sigorta ile firmanı için trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası, poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki detaylara hemen ulaşabilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Firmanız için en karlı Turkland Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Turkland Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Büyükdere Caddesi Özsezen İş Merkezi No.124/B, Şişli/İstanbul