Karayolları Trafik Kanunu gereğince yaptırılması zorunlu olan trafik sigortasını şirketiniz için en avantajlı şekilde yaptırmak için OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası için Teklif Al

Zorunlu trafik sigortası, trafiğe çıkan her aracın sahip olması gereken bir sigortadır. Trafik poliçesi olmayan araçlar para cezası kesilerek anında trafikten men edilirler. trafikten mene dilen araç, trafik şubelerinin otoparklarına çekilir ve bağlanır. Aracı tekrar geri almak için masraflı ve zahmetli bir süreç izlenir. Öncelikle aracın trafik sigortası yapılmalıdır. Ayrıca kesilen para cezasının ödenmesi ve aracın otoparkta kaldığı gün üzerinden hesaplanan otopark ücretinin de otopark yetkililerine ödenmesi gerekmektedir. Hem bu masraflardan kurtulmak, hem kendinizi hem de trafikteki diğer kişileri güvence altına almak için trafik sigortasını yaptırmak oldukça önemlidir. Trafik sigortası sizin sorumlu olduğunuz durumlarda karşı tarafta neden olduğunuz hasarların poliçede belirtilen teminatlar ve limitler dahilinde karşılanmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde, karşı tarafın hatalı olduğu durumlarda da sizin hasarlarınız karşı tarafın trafik sigortası aracılığıyla karşılanacaktır.

Şirketinizin en avantajlı trafik sigortasına sahip olması için OfisPaneli ayrıcalığıyla zorunlu trafik sigortası teklifi alın; en uygun fiyatlardan yararlanın.

trafik-sigortasi-teklifi-al

En Uygun Trafik Sigortası Teklifi OfisPaneli’nde

Şirketlerin tedarikçi anlaşmalarına yönelik etkili çözümler sunarak efektif bir çözüm ortağı olan OfisPaneli, trafik sigortası konusunda da en avantajlı teklifi sunmakta ve şirketiniz için ayrıcalık oluşturmaktadır. Her yıl yenilenmesi gereken zorunlu trafik sigortasını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirerek şirketiniz için artı değer oluşturabilirsiniz. Çünkü en uygun trafik sigortası teklifi, OfisPaneli’nde!

OfisPaneli, şirketler için ayrıcalıklı trafik sigortası teklifi sunarak şirketlerin poliçe giderlerinin düşürülmesine katkı sağlamakta ve en avantajlı teminatlardan faydalanmalarını sağlamaktadır.

Trafik Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Trafik sigortası teklifi almak için, teklif iste butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir. Bu işlem 30 saniyenizi bile almayacaktır. Tek yapmanız gereken “Teklif Al” butonuna tıkladıktan sonra karşılaşacağınız paneldeki ad-soyad, e-posta, telefon numarası, e-posta, şirketinizin adı ve kaç araç için teklif almak istiyorsunuz kutularını doldurarak bu formun hemen altında yer alan “Trafik Teklifi İste” butonuna tıklamak.

En avantajlı trafik sigortası teklifi için, OfisPaneli’ni seçin.