Trafik sigortası poliçe sorgulama işlemleri, araçların trafik sigortası durumunu, tarihini vb. bilgileri öğrenmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Trafik Poliçesi Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Trafik poliçesi sorgulama işlemini gerçekleştirmenin en kolay yolu online sistemleri kullanmaktır. Teknoloji geliştikçe insan hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Geliştirilen online sistemler sayesinde artık trafik poliçesi sorgulamak için, internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir. Trafik poliçenizin durumu hakkında bilgi almak için, dilerseniz bazı sorgulama siteleri üzerinden, dilerseniz e-devlet üzerinden trafik sigortası poliçe sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak açılan panelde ilgili yerlere araç plakanızı ve TC kimlik numaranızı girerek kolayca sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Benzer şekilde istediğiniz paneli seçerek plakanız ve vergi kimlik numaranızı kullanarak da sorgulama yapılabilmektedir. Ayrıca Sigorta Şirketi, Acente No, Poliçe No, Yenileme No bilgileri girilerek de trafik poliçesi sorgulamak mümkündür.

Trafik poliçesi sorgulama işlemi için tıklayınız: http://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/sayfalar/trafikpolicesorgula.aspx

trafik-sigortasi-police-sorgulama

Trafik Sigortası Fiyat Sorgulama ve Trafik Sigortası Teklifi

Trafik sigortası sorgulama işlemleri, mevcut poliçenin durumu hakkında bilgi almanın yanı sıra fiyat sorgulama işlemi yapmak için de kullanılmaktadır. OfisPaneli, Karayolları Trafik Kanunu gereğince yapılması zorunlu olan trafik sigortası konusunda en avantajlı fiyatlar üzerinden teklif sunmakta ve şirketlerin en uygun trafik sigortasına sahip olmasını sağlamaktadır. Şirket araçlarınızın trafik sigortası anlaşmasını, şirketler için en efektif tedarikçi anlaşmalarını sunan OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirin, ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanma fırsatını kaçırmayın. Unutmayın, en uygun trafik sigortası teklifi OfisPaneli’nde!

Trafik Poliçesi Genel Şartları Neye Göre Belirlenir?

Trafik poliçesi genel şartları, Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Standart sigorta teminatları ve limitleri, Hazine Müsteşarlığı tarafından düzenlenmekte ve bu şartlar tüm sigorta şirketleri için sabit olmaktadır. Ancak trafik sigortası fiyatları ve ödeme planı sigorta şirketlerine göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıkların sebebi, şirketlerin kendi sunduğu ek hizmetler, teminatlar vb. faktörlerdir.

Şirketiniz için en uygun trafik poliçesi teklifini OfisPaneli üzerinden 30 saniyeden kısa bir sürede online olarak alabilir, en verimli trafik poliçesi anlaşmasına sahip olabilirsiniz.

OfisPaneli, sunduğu tedarikçi anlaşmalarıyla şirketlere değer katan, efektif çözüm ortağı.