Total Taşıt Tanıma Sistemi ve Avantajları

Total taşıt tanıma sistemi sayesinde artık kurumsal firmalar yeni nesil Total taşıt tanıma sistemi ile tanışarak güvenli ve kontrol edilebilir bir şekilde indirimli akaryakıt almaya başlıyor.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Total taşıt tanıma sistemi kurumsal firmaların bünyesinde bulunan taşıtların yakıtlarının tek bir panelden kontrollü olarak yönetebildikleri sistemdir. Bu sistemin sağladığı avantajlar ve fırsatlar sayesinde indirimli, kontrollü ve tasarruflu yakıt alımı söz konusu olmaktadır.

Total Taşıt Tanıma Sistemine Hemen Dahil Olun!

Total taşıt tanıma sistemine hemen dahil olmak isteyen kurumsal firmalar OfisPaneli’nden ücretsiz teklif alabilir, destek isteyebilir ve izlenmesi gereken prosedürler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler.
Şirketinizin araçları için akaryakıt alımında tasarruf elde etmek istiyorsanız, OfisPaneli’nden Total taşıt tanıma sistemi için hemen ücretsiz teklif alın, avantajlı ve indirimli fırsatları yakalayın. Çevreye, doğaya, insana ve geleceğe saygılı Total akaryakıt şirketi, uluslararası standartları taşıyan kaliteli ve indirimli akaryakıt ürünleri ile şimdi OfisPaneli’nde.
Total taşıt tanıma sistemi sayesinde hem zamandan kazanarak, hem de ödeme konusunda avantajlar elde edebilirsiniz. Total taşıt tanıma sistemi aynı zamanda şirketlerin araçlarına ait yakıt kontrolünü her an bulunduğu her yerden internet aracılığı ile takip ve kontrol edebilmektedirler. Total taşıt tanıma sisteminin getirdiği en önemli avantajlardan biri de kuşkusuz nakit para ya da kredi kartı kullanılmadan, fiş alınmasına gerek kalmadan yollarına devam etmeleri durumudur.

Total Taşıt Tanıma Avantajları

Total taşıt tanıma avantajlarının başında akaryakıt tüketimi için %100 ve tam kontrol sağlamasıdır. Firmanıza ait araçların nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt aldığı, araçlarınız km başına ne kadar yakıt harcadığı, gibi bilgileri anlık olarak görmek istiyorsanız hemen bu sisteme dahil olabilirsiniz.

  • Total taşıt tanıma sistemi ile istasyonlarda kredi kartı, nakit para, fiş, imza, fatura bekleme, şirket yazısı gibi hiçbir engele takılma durumunuz söz konusu bile olmamaktadır.
  • Tamamen şeffaf ve güvenilir bir akaryakıt alımı sunar. İşletmeler ile sürücü arasında meydana gelebilecek yanlış ürün sorunu ya da tün negatif düşüncelerden arınmanızı sağlar.
  • Total taşıt tanıma sisteminin getirdiği önemli avantajlardan biri de kuşkusuz ödeme kolaylığıdır. Böylece tüm ödemeleriniz arık yapılan anlaşma sonucunda hatasız, eksiksiz bir şekilde toplu olarak tek seferde ve güvenle ödenmiş olur.

Total taşıt tanıma avantajları arasında muhasebe kolaylığı, kullanılan yakıtın cinsi, litresi, aracın kilometre takibi, limit belirleme ve ülke genelinde servis montaj, geniş istasyon ağı ile firmalara sınırsız olanaklar sağlamaktadır. Sizlerde firmanız için gerekli olan Total taşıt tanıma sistemi ve avantajlarla dolu indirimli akaryakıtlarınız için OfisPaneli üzerinden şimdi ücretsiz teklif talebinde bulunun bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir