Sürat Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Özellikle e-ticaret siteleri, hukuk firmaları gibi şirketler sık sık müşterilerine kargo gönderiminde bulundukları için kargo masrafı bu tip işletmelerin önemli bir gider kalemini oluşturmaktadır. Bu harcamaları daha uygun fiyata ve daha kısa sürede gerçekleştirmek için kargo anlaşmanızı OfisPaneli üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, yükselmekte olan kargo firmalarından biri olan Sürat Kargo ile bireysel veya kurumsal olarak kargo anlaşmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

surat-kargo-anlasmasi

 

Sürat kargo sektörde yerini sağlamlaştırmak adına fiyat anlamında daha uygun teklifler sunabilen bir kargo firması olduğundan dolayı kargo gönderimlerinizin maliyetinde büyük ölçüde etki yaratacaktır. Eğer Türkiye’nin her noktasına değil de belli başlı noktalara gönderim yapmak sizin için daha kritikse, Sürat Kargo ile anlaşma sağlamakta fayda görebilirsiniz. Bu süreç diğer kargo firmalarıyla hemen hemen aynıdır.

Kargo şirketleriyle anlaşma yapmak için OfisPaneli’den ücretsiz fiyat teklif alabilirsiniz. tweet

Anlaşma için öncelikle kargo gönderim hacminizi ve paket özelliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Sürat Kargo’dan iletişime geçeceğiniz satış görevlisi ile bu bilgileri paylaştıktan sonra anlaşma süreci için uygun bir gün ve saat belirlersiniz. Bunun için genel müdürlüğe gidebileceğiniz gibi, görevlinin sizi ofisinizde ziyaret etmesini de rica edebilirsiniz. Daha önce belirtmiş olduğunuz gönderim hacmine göre satış görevlisi sizin için hazırlamış olduğu fiyat dosyasıyla görüşmeye gelir. Eğer teklif edilen fiyatlar o anlık bütçenize fazla geliyor ise daha sonra gönderi sayınızın artacağını taahhüt etmeniz durumunda fiyatlarda iskontoya gidilebilir.

Anlaşma detayları konuşulduktan sonra satış görevlisi anlaşmayı yöneticisinin onayına sunar ve teklifin onaylanması halinde gönderimlerinize başlayabilirsiniz.

Sürat Kargo Kurumsal Hizmetler

Sürat Kargo firması tarafından bireysel müşterilere verilen hizmetlerin dışında kurumsal müşteriler için de bazı avantajlı teklifler ve fiyatlar sunulmaktadır.

Sürat Partner

Eğer ürünlerinizin gönderimi büyük bir özen istiyor ya da farklı araçlar kullanılması gerekiyorsa, Sürat Partner hizmeti tam size göre. Eğitimli personeller ve özel tasarlanan araçlar sayesinde ürünleriniz güvenli bir şekilde müşteriye ulaştırılmaktadır.

 

Sürat İnternet

e-Ticaret sitelerine özel olarak tasarlanan Sürat İnternet yöntemi sayesinde internetten alınan ürünler kapıda ödeme şeklinde teslim edilmektedir. Böylelikle hem tahsilat konusunda problem oluşmamakta hem de müşteriler güvenli alışveriş yapmaktadır.

 

Sürat Ekpress

Uzak bölgelere ve şehirlere gönderim yapan kurumsal firmalara özel hazırlanan Sürat Ekspress sayesinde ürünleriniz uçak vasıtasıyla kısa süre içerisinde alıcıya teslim edilir.

 

 

Sürat 24

Sürat Kargo tarafından geliştirilen ve yoğun ilgi gören Sürat 24 sayesinde gönderilen ürünler 24 saat içerisinde alıcısına güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 


OfisPaneli ile kargo giderlerinizi düşürmeye hemen başlayabilirsiniz. Hemen başvurun, OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde size ulaşarak tüm anlaşma süreçlerinde yanınızda olsun.

Şirketinizin kargo giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.