Sovos

1999 yılında kurulan, Türkiye’nin lider özel entegratörlerinden biri olan FIT Solutions, 2018 yılında faaliyetlerine Foriba marka adıyla devam etmiş, 2019 yılında ise Sovos firması tarafından satın alınmıştır. OfisPaneli’nin anlaşmalı e-fatura tedarikçisi olan Sovos, yenilikçi ve deneyimli ekibi ile inovatif teknoloji çözümleri bulmaya devam ediyor ve şirketlerin e-faturaya geçişinde en büyük çözüm ortağı oluyor.

TEKLİF AL

Sovos e-Dönüşüm Çözümleri

Sovos işletmeleri, modern işlem vergilerinin yükünden ve riskinden koruyan ve onların finansal ve muhasebesel süreçlerini dijitalleştirerek hızlandıran ve maliyetini düşüren e-dönüşüm çözümleri sunan bir yazılım firmasıdır.

Türkiye’de 1999 senesinde çalışmalarına başlayan FIT Solutions ve 2002 senesinde kurulan ISIS Bilişim, güçlerini e-Dönüşüm alanında birleştirmiş ve Foriba olmuş, 2019 yılında ise vergi teknolojileri alanında dünya lideri olan Sovos tarafından satın alınmıştır.

E-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye gibi e-dönüşüm çözümlerini müşterilerinin hizmetine sunan Sovos, aynı zamanda SGK Teşvik çözümü gibi çözümlerle de şirketlerin üzerindeki yükü hafifletmektedir.

Sovos, dünyada modern vergi için ilk eksiksiz çözümün sahibidir ve işletmelere vergi belirleme, sürekli işlem denetimleri ve vergi raporlaması için global bir çözüm sunar. Sovos, Fortune 500’ün yarısı da dahil olmak üzere 7.000’den fazla müşteriye, 1400’den fazla çalışanı ile 14 ülkede  hizmet vermektedir.

Image
sovos

Neden Sovos?

● E-dönüşüm süreçlerinizi ERP sisteminizden yönetin.
● API’ler aracılığıyla tüm ERP ve çevrimiçi uygulamalara bağlanın.
● Fiziksel arşivleme ihtiyacını ortadan kaldırın.
● Belgelerinizi 10 yıla kadar güvenli, dijital bir ortamda saklayın.

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme gibi tüm masraflarınız e-Fatura ile sıfıra iner. Tüm bu işlemler için çalışacak personelinizin azalması ile insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırabilmenize imkan sağlar.

Yüksek Güvenlik

Tüm faturalarınız güvenli bir şekilde arşivlenir. Faturalarınıza hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayan dijital ortam, fatura kaybolma riskini ortadan kaldırır. Siz farklı şirketlerin fatura bilgilerine ulaşamazsınız, aynı şekilde başkaları da size ait faturalara ulaşamaz.

Özel Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığı ile özel indirimlerden yararlanabilir, işletmenize özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Sovos ile İlgili Bilgiler

Anlaşmalı e-Fatura tedarikçimiz Sovos hakkında bilgiler.

Regülasyon haberleri ve diğer güncellemelerden haberdar olmak için https://sovos.com/tr/blog/ adresini ziyaret edebilirisiniz.

Adres: Gold Plaza, Altayceşme Mh. Öz Sk. No: 19 Kat: 10 PK: 34843 Maltepe E-posta: info@foriba.com

Sovos müşterilerinin memnuniyetini https://sovos.com/tr/basari-hikayeleri/ adresini ziyaret ederek okuyabilirsiniz.