Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta unvanıyla 2002 yılında sigorta sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 2007 yılında aynı zamanda kurucusu olan Fiba Holding’in ismini alarak, ‘Fiba Sigorta A.Ş.’ adı ile faaliyetlerine devam etmiştir. 2011 yılında Fiba Sigorta’nın adı Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değişerek bugün ki ismi ile faaliyetlerine devam etmektedir.  Bugün dünyanın 4. büyük sigorta pazarı olan Japon sigorta sektörünün desteğini alarak yoluna devam eden şirket, kasko ve trafik sigortası başta olmak üzere pek çok sigorta alanında hizmet vermektedir.

OfisPaneli ile dünyanın 4. büyük sigorta pazarı olan Sompo Japan Sigorta’dan şirketiniz için en avantajlı sigorta tekliflerine hızlıca ulaşabilir, bu anlamda en ekonomik fiyatlardan yararlanarak akılcı bir sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. OfisPaneli aracılığı ile şirketiniz için Sompo Japan Sigorta ile avantajlı bir şekilde sağlayarak başta Kaza Sigortası, Trafik Sigortası, Sağlık Sigortası, Nakliyat Sigortası, Tarım Sigortası gibi sigorta hizmetleri alanında hizmet ve teklif alabilirsiniz.

sompo-japan-sigorta

Sompo Japan Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli, şirketinizin Sompo Japan Sigorta ile sağlayacağı sigorta anlaşmaları sayesinde her daim en ucuz fiyatlardan teklifler sunmaktadır.

Bireysel Kasko

Dilediğiniz yere, dilediğiniz zamanda gidebilme özgürlüğü sunan Sompo Japan Sigorta ile aracınızın markası, modeli ne olursa olsun farklı ihtiyaçlara farklı çözümler ve ürünler sunarak aracınızı güvence altına almaktadır.

EHOM Avantajları İle Tanışın

Hasar ile ilgili onarım ve değişimler hızlı, kaliteli ve aracınızın orijinalliğini gereksiz yere bozmadan, teknik gerekler Sompo Japan Sigorta A.Ş. kalite ve güvencesi teminatı ile sağlanmaktadır.

Artı Ferdi Kaza Sigortası

Hayatın kötü sürprizlerine karşın, riskleri sizin yerinize düşünerek özel 4 farklı çözüm paketi sunan Sompo Japan Sigorta sizin ya da sizin için önemli olan kişilerin geleceğini Artı Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına almaktadır.

Sompo Japan Sigorta ile İlgili Bilgiler

Sompo Japan Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sompo Japan Sigorta çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sompo Japan Sigorta Çağrı Merkezi: 444 81 81

Sompo Japan Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 (216) 538 60 00

Sompo Japan Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 (216) 538 62 90

Sompo Japan Sigorta E-mail Adresi: info@sompojapansigorta.com.tr

Sompo Japan Sigorta İletişim

Sompo Japan Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerinin online olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Sompo Japan Sigorta Kasko Hesaplama işlemine gerek kalmadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir; şirketinizin en avantajlı kasko anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli aracılığıyla en ucuz Sompo Japan Sigorta Kasko fiyatlarından faydalanabilir, şirketiniz için en uygun kasko anlaşmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınız için en uygun Sompo Japan Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli üzerinden ayrıcalıklı teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

Sompo Japan Sigorta trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli aracılığıyla ulaşabilir, teklif alarak şirketinizin en avantajlı zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

Sompo Japan Sigorta ile, trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Şirketiniz için en avantajlı Sompo Japan Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Sompo Japan Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Acarlar İş Merkezi No:12 C Blok 34805 Kavacık-Beykoz/İstanbul