Shell TTS Müşteri Girişi

Shell TTS müşteri girişi kurumsal müşteriler için hazırlanmış olan yönetim sistemidir. Shell ticari yakıtlar ile işletmenizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümlere kavuşabilirsiniz. Ticari taşıtlara sahip olan işletmelerin özellikle akaryakıt tüketiminde tam kontrol sağlamaları için düşünmeden tercih edebilecekleri sistemlerin başında Shell Taşıt Tanıma Sistemi gelmektedir.
Shell Taşıt Tanıma sistemi getirdiği avantajlar ile taşıtlarınızın kilometre başına litre takibini yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Shell ülkemizde neredeyse her noktada geniş hizmet ağı ile kurumsal şirketlere hizmet vermektedir. Zamanın değerli olduğunu, çeşitli prosedürlere mahiyet vermemek ve güvenliğin yanı sıra şeffaf bir ticaret yapılabilmesine imkan tanıyan sistem aynı zamanda muhasebe rahatlığı konusunda da oldukça güvenli bir sistemdir.

Shell TTS Giriş
Filo sahiplerinin sürücüleri bu yöntem sayesinde hızlı akaryakıt doldurma gibi pratik ve akıllı sistemlerden faydalanırken, filo sahipleri kişiselleştirilmiş yönetim paneli olan Shell TTS müşteri girişi sayesinde hem kontrollü akaryakıt giderlerini hesaplayabilmekte hem de ödeme rahatlığına sahip olabilmektedirler.
Shell TTS müşteri girişi hizmetlerini kullanabilmek için kurumsal şirketlerin bu sisteme dahil olmaları gerekmektedir. OfisPaneli aracılığı ile Shell’e ait olan TTS dahilinde araçlarınızın yakıt alımına ilişkin ticari anlaşmaya sahip olan her şirket aşağıda belirtilen link ile Shell TTS müşteri girişi yaparak tüm avantajlardan kolayca yararlanabilmektedir.
https://tts.turkiyeshell.com/Default.aspx?act=login
Akaryakıt alımlarınızı yönetebileceğiniz ve kontrolünü sıfır riskle yürütebileceğiniz Shell TTS müşteri girişi yüzde yüz güvenlidir. OfisPaneli ile Shell’e ait olan TTS ile artık araçlarınızın yakıt alımına ilişkin hem indirimli yakıt hem de tasarrufu sağlayarak, tüm akaryakıt harcamalarınızı doğrudan avantaja dönüştürebilirsiniz. OfisPaneli’nden hemen teklif isteyebilirsiniz.