Shell TTS ile Akaryakıt Giderlerinizi Düşürün!

Shell Taşıt Tanıma Sistemi'ne geçmenin en kolay yolu OfisPaneli'nde.
Hem akaryakıt giderlerinizi düşürün, hem şirket araçlarınızın nerede, ne zaman
ve ne kadar yakıt aldığını raporlayın.

Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Taşıt tanıma sistemi, şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimlerini anlık olarak görebildiğiniz, araç bazlı takip yapabildiğiniz ve filonuzla ilgili detaylı raporlara ulaştığınız bir sistemdir. Shell TTS kullanarak araçlarınıza yerleştiren taşıt kimlik üniteleri vasıtası ile akaryakıt giderlerinizi %15’e varan oranlarda düşürebilir, iş harici kullanımları engelleyerek akaryakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Shell TTS

Shell TTS sahibi olmanıza sadece bir adım kaldı…

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifinizi hemen alalım.

TTS Avantajları

Shell’e ait olan TTS ile hem zaman hem de para tasarrufu sağlayabilir, akaryakıt harcamalarınızı avantaja dönüştürebilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimine dair tüm detaylar Shell Taşıt Tanıma sistemi ile haftalık olarak rapor edilir. Akaryakıt tüketiminizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Ödeme Rahatlığı

Şirket araçlarının tüm akaryakıt harcamaları ayda iki defa faturalandırılır. Ödemeleri tek bir noktaya yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalardan açtıracağınız kredi hesabı ile tüm ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kilometre Başına Litre Takibi

Araçlarınızın km başına kaç litre akaryakıt kullandığını takip edebilir, performanslarını raporlayabilirsiniz.

Muhasebe Rahatlığı

Shell TTS kullanımına başladıktan sonra ayda sadece 2 fatura kesileceği için binlerce fişin kontrolü, bilgisayara girilmesi ve ödenmesi gibi işleri en güvenilir şekilde azaltarak vakit kazanabilirsiniz.

Geniş Hizmet Ağı

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan Shell’in binden fazla istasyonunda taşıt tanıma sistemi mevcuttur.

Hızlı Akaryakıt Doldurma

Shell istasyonları aracınızı tanıyacağı akaryakıt ikmali hızlı bir şekilde yapılır, istasyonda ödeme işlemi yapılmayacağı için araçlarınızın bekleme süresi minimuma iner.

Shell TTS Hakkında Bilgiler

Shell TTS Müşteri Hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. Hizmet detayları, öneri ve şikayet gibi tüm durumlarda bilgi alabilirsiniz.

Shell TTS müşteri hizmetleri telefon numarası: 0212 444 33 33

Shell Taşıt tanıma sistemi taktırabilceğiniz montaj servisleri TURPAK bünyesindedir. Aşağıdaki TTS ünitelerinin montajını yapmaktadırlar:

  • Akıllı Halka
  • Taşıt Kimlik Ünitesi
  • Akıllı Anahtarlık

Taşıt tanıma sistemini kullanacağınız şirket araç sayınız 5 ve üzeri ise TURPAK ile iletişime geçerek  servisin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer 5 aracınız yok ise TURPAK müşteri hizmetlerinden montaj servislerini öğrenebilir, TTS taktırmak için randevu talep edebilirsiniz.

TTS ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Shell TTS takılması, aracın garantisini bozar mı?

Taşıt tanıma üniteleri aracınıza zarar vermeden monte edildiği için, aracınızın garantisini bozmaz.

Shell TTS üniteleri başka araca taşınır mı?

Aracınıza kurulu olan üniteler, başka bir araca taşınamaz. Her araç için özel bir cihaz bulunmaktadır. Yeni aracınız için de yeni bir cihaz talep etmelisiniz.

Aracın şirkete kayıtlı olması gerekiyor mu?

Hayır. TTS kullanımı için araçların şirkete kayıtlı olmasına gerek yoktur.

Shell TTS kullanmak için belirli bir araç limiti var mıdır?

Hayır. Tek bir aracınız olsa bile Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ni kullanarak, akaryakıt tüketiminizi kontrol altına alabilirsiniz.

Shell TTS bulunan bir araca başka bir akaryakıt dağıtım şirketinden yakıt alınabilir mi?

Evet. Sadece Shell istasyonlarından değil, diğer tüm istasyonlardan da akaryakıt alımı yapılabilir. Ancak Shell istasyonu dışında alınan akaryakıtlar, Shell TTS ile takip edilmeyecektir.

Shell TTS ünite montajı için ücret ödenir mi?

Yetkili servis olan Turpak firması tarafından yapılan ünite montajları ücretsizdir. Eğer şirketinizin 5’ten fazla aracı bulunuyorsa servis adresinize gelip montajı tamamlayacaktır.