Güncel Shell Motor Yağı Fiyatları

Shell motor yağı fiyatları, cinsine, litresine ve aracına göre değişkenlik gösteriyor. Aynı zamanda hem motosiklet hem de araba için farklı yağlar kullanıldığı için kendi içinde de fiyatlar farklılık gösteriyor. Aracınız için en uygun motor yağlarını bulabilir ve serbest piyasaya göre ucuz ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Ekonomik açıdan, litre cinsine göre farklılık gösteren fiyatlar, e-ticaret üzerinde satış yapan bir çok site tarafında da kullanıcılara sunulmuştur. Fiyat farklılığı gösteren bu siteler, kendi satışlarını arttırmak için serbest piyasa içinde kar elde etmek için çeşitli fiyatlarla karşınıza çıkarlar. Aynı cinsten, aynı litreye sahip bir ürünü farklı sitelerde farklı fiyatlarda bulabilirsiniz. Shell bünyesine ait olmayan çoğu site, Shell ile anlaşma yapmadan, oradan satın alıp motor yağı satışlarını gerçekleştirmektedirler. Şirketinizin araç giderlerini azaltmak için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, online başvuru ile teklif isteyebilir, size sunacağımız avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Shell Motor Yağları

Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Dünyanın en iyi üreticilerinden bazıları fabrikalarındaki yeni araçlar için ilk dolum motor yağı olarak Shell’i tercih etmektedir.
İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır. Üstün yağlarımızın, motorunuzu temizleyerek ve koruyarak motorunuzun performansını nasıl geliştirdiğini ve ömrünü uzattığını göreceksiniz.
Motor yağları aracınız için en önemli yakıt türlerinden biridir. Kalitesi iyi olması ve yüksek performans göstermesi önemlidir. O yüzden Shell motor yağları çoğu kullanıcının tercihi oluyor.

shell-motor-yagi-fiyatlari

Shell Dizel Motor Yağları Fiyatları

Shell dünyası, tek tür araç değil bütün araçlar için motor yağı üretmiştir. Shell, Helix motor yağları ailesine dizel araçlar için de uygun bir motor yağı üretmiştir. Benzinde olduğu gibi motor yağlarında da fiyat farklılıkları göstermektedir. Dizel araçların, benzinli araçlara göre çalışma farklılıklarından dolayı, daha fazla sürtünme yaşarlar. Bu yüzden motor yağlarına diğerlerinden daha çok ihtiyaç duyarlar. Serbest piyasanın sunmuş olduğu motor yağları fiyatlarında da ihtiyaca maliyeti normalden ya fazla ya da düşük olmaktadır. Yaptığımız araştırmalara göre serbest piyasanın parçası olan e-ticaret veya kuruluşlar üzerinde de çok fazla fiyat farklılığı göstermektedir. Shell istasyonlarında bulunan marketlerde motor yağlarını bulabilir, aracınız için uygun motor yağını alabilirsiniz. Soğuk havalara göre ve motorunuzun çalışma süresine göre yağ çeşitlerini bulabilirsiniz. Fiyatları üzerinde her ne kadar serbest piyasa da olsa Shell’ in dizel araçlar için getirmiş olduğu fiyatlar geçerliliğini korumakta ve kendi ürünleri kendi belirlediği fiyatta piyasaya sürmektedir.