Güncel Shell Motorin Fiyatları

Shell dünyası araç sahiplerinin her türlü akaryakıt ihtiyacını karşılamak için istasyonlarını donatmıştır. EPDK tarafından belirlenen tavan ve taban fiyatları arasında, serbest piyasanın getirmiş olduğu rekabet ile birlikte mazot yakıtlarında fiyat belirtmektedir. KDV dahil ve KDV hariç fiyatlar olarak istasyonlarda yer alan tabelalarda ve Shell’ in internet sitesinde fiyatlar verilmiştir. İstasyonun bulunduğu ile, ilçeye göre değişen fiyatlar, akaryakıt ihtiyacını gidermek isteyen müşterilere en uygun fiyatı vermeyi amaçlar. Mazot – motorin fiyatları hemen her gün veya her hafta değiştiğinden dolayı resmi olarak güncel bir liste sizlere veremiyoruz. Aşağıda görmüş olduğunuz linkte bireysel müşteriler için Shell’ in günce fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Şirketiniz için en avantajlı teklifler için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, firmanız için en uygun teklifleri alarak şirketinizin büyümesinde harcama giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Mazot fiyat listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html (bağlantıya tıklayarak, bulunduğunuz ilçeyi seçerek hangi ilçede mazot fiyatı ne kadar öğrenebilirsiniz.)

Shell Mazot Litre Fiyatı

Shell mazot litre fiyatları yukarıdaki bağlantıda, Shell bünyesinde olan platformda açık bir şekilde belirtilmiştir. Son dönemde oluşan olaylar nedeni ile mazota her ne kadar zam yapılmasa da Shell müşterilerinin memnuniyeti için EPDK’nın vermiş olduğu tavan ve taban fiyat arasında en uygun olanını uygulamaya çalışmaktadır. İstasyonlar ve mazotların kalitesine bakıldığı zaman, aynı zaman mazotların ve diğer akaryakıtların Shell Güvencesi kapsamında olması mazot litre fiyatlarının serbest piyasaya göre normal olduğu görülmektedir. Mazot litre fiyatları, istasyona gittiğiniz zaman, girişteki tabelada yazan tutar cinsinden hesaplanır, KDV dahil tutar olarak hesaplanır.

Shell Mazot

Shell bilim insanları tarafından geliştirilen mazot, dizel motorlu araçların kullanması için yapılmıştır. Shell güvencesi altında hizmete sunulan bu yakıt çeşidi olan mazot, normal yakıtlara göre fiyatlarında biraz daha ucuz olup, araçların daha uzun yol gitmesini sağlayan bir yakıt türüdür. Ham petrolün damıtılması ile oluşan mazot, dize araç kullanan insanların tercih ettiği bir yakıt türüdür. Shell mazot fiyatlarında serbest piyasayı baz alarak vermiş olduğu fiyatlarda müşterilerinin bu tercihlerinde yanılmadıklarını göstererek, onların yakıt giderlerini kendi çıkarları doğrultusunda aza indirmeyi amaçlıyor. Dizel araç kullanan bir çok insan tercihi olan Shell mazotları, fiyatları göz önüne alındığı zaman da diğer akaryakıt şirketlerinin arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Şirketinizin akaryakıt giderlerini daha aza indirmek için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, Shell dünyasının avantajlı fiyatlarından ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.