Güncel Shell Mazot Kampanyaları

Shell’ in kendi bünyesinde dizel motorlu araçlar için yapmış olduğu kampanya türüdür. Kampanyanın şartları dahilinde yararlanabiliyorsunuz. EPDK tarafından belirlenen mazot fiyatlarının, serbest piyasaya göre tavan veya taban fiyatları arasında istediği tutarı belirleyip istasyonlarındaki tabelalara yansıtan Shell, yaptığı kampanyalarla ile de müşterilerinin daha mutlu olmasını istiyor. İstasyonlara gelen müşterilerinin memnuniyetine artırmak ve yapmış olduğu harcamaların karşılığını sadece yakıt olarak değil de kampanya kapsamı dahilinde farklı şekilde vermeyi de amaçlamaktadır. Shell mazot kampanyalarında, uygun fiyata aldığınız mazotların ClubSmart kart kullanarak puan biriktirmenizi sağlar. Bu biriktirdiğiniz puanlarla Shell mazot kampanyası şartları dahilinde kullanabilirsiniz. Kimi zaman belirli bir tutarda ve belirli bir yakıt alımından sonra bir sonraki yakıt indirimli olabiliyor. Bazen de anlaşmış olduğu başka firmalar da kullanabilirsiniz. Shell mazot kampanyalarında bazen de indirimli mazot alımınızı sağlayan günler de yapmaktadır. Şu an için güncel bir mazot kampanyası olmadığı için sizin ile paylaşamıyoruz. Ama Shell dünyasından yararlanmak ve akaryakıt kampanyaları seçeneklerine dahil olmak istiyorsanız aşağıda vermiş olmuş linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Shell güncel kampanyaları için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

Shell mazot kampanyaları

Shell Motorin Kampanyası

Shell motorin kampanyalarından yararlanmak için Shell istasyonlarına gidip, ClubSmart kartınız ile akaryakıt alışverişi yapmanız gereklidir. Her türlü akaryakıtta geçerli olan kampanyalardan yararlanmak için, kampanya tarihleri arasında yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir. Aracınız aldığınız mazot-motorin dahilinde geçerlidir. Benzin harcamalarınızda ClubSmart kartınızda biriktirdiğiniz puanlar ile tekrar benzin doldurabilir veya kampanyanın başka şartları dahilinde başka türlü puanları harcayabilirsiniz. Bazen Shell sadece motorin alışverişlerinizde değil, ClubSmart kartınız ile yapmış olduğunuz başka yerdeki alışverişlerde tekrar Shell istasyonlarında ClubSmart kart kullanarak benzin alımı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Shell’ in son dönemde yapmış olduğu kampanya; Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kart sahiplerine Brisa satış noktalarından tek seferde 4 adet lastik alımlarında SMS ile katılımlarında 60 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılımlarında ise 75 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir. Shell hemen hemen bütün kampanyalarını Clubsmart kart üzerinden yapmaktadır. Kendi kredi kartınızın kampanyalarını görmek için Shell Bonus Kampanyaları, Shell World Kart Kampanyaları, Shell Maximum Kampanyası yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Shell dünyasının en büyük hizmeti olan ve kendi bünyesindeki kampanyaları bir araya toplayan ClubSmart kart detayları için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

ClubSmart kart detayları için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/shellsmart.html

Eğer Shell avantajlı kampanyalarından ziyade daha fazla avantajından yararlanmak istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketinizi büyütmeye giderken yapmış olduğunuz akaryakıt ve her türlü gideri minimuma indirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bir teklif formunda bulunabilir, danışmanlarımızla yaptığınız konuşma sonucu avantajlı anlaşmalardan yararlanabilirsiniz.