Shell Maximum Kart Akaryakıt Kampanyaları

Shell Maximum Akaryakıt kampanyaları, Shell istasyonlarında İş Bankası Maximum Kart ile yapılan yakıt alımlarından puan, hediye veya indirim kazanımı sağlayan kampanyalardır. İndirimli akaryakıt alımı için OfisPaneli'nden teklif alarak da yakıt giderlerinizi düşürebilirsiniz.

AKARYAKIT ANLAŞMASI İÇİN TEKLİF AL

Shell & Maximum Kart Kampanyaları

Shell Maximum kart kampanyası, Shell istasyonlarında geçerli olan maximum kredi kartı ile yaptığınız akaryakıt harcamalarıdır. Shell’in Türkiye İş Bankası ile yapmış olduğu kampanyadan insanların yararlanması için yaptığı kampanyalardır. Maximum kartınız ile akaryakıt harcamalarında Maxi puan kazanırsınız. Bu maxi puanlar sizin kredi kartınıza yüklenir ve dilediğiniz yerde maxi puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bazen de maxi puan yerine kampanya dahilinde yapmış olduğunuz akaryakıt alımlarında belirli bir yakıt alımından sonra bir sonraki yakıt indirimli olabilir veya belirli bir miktar yakıt alabilirsiniz. Kampanyaların çoğu indirim veya puan olarak yayınlanır. Shell maximum kampanyası müşterilerin ihtiyaç duyduğu yönleri bularak, onların ihtiyaçlarının karşılamak üzere kampanya başlatır.


Güncel Shell akaryakıt kampanyalarını görmek için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html


Maximum Kart akaryakıt kampanyalarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Image
shell-maximum-kampanyasi

Shell’in en son yaptığı Maximum kart kampanyası, farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlar toplamda 25 TL Maxi puan hediye kampanyasıydı. Bu aldığınız maxi puanı ile, isterseniz akaryakıt alabilir, isterseniz başka bir yerde başka bir şekilde kullanabilirsiniz.


Shell’den daha avantajlı teklifler almak ve şirketinizin akaryakıt dahil başka bir çok giderini minimuma indirmek istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçip, teklif formu doldurarak size uygun avantajlı tekliflerimize göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir