Shell Maximum Kampanyası

Shell maximum kampanyası, Shell istasyonlarında geçerli olan maximum kredi kartı ile yaptığınız akaryakıt harcamalarıdır. Shell’in Türkiye İş bankası ile yapmış olduğu ortaklaşa kampanya ile insanların yararlanması için yaptığı kampanyalardır. Maximum kartınız ile akaryakıt harcamalarında maxi puan kazanırsınız. Bu maxi puanlar sizin kredi kartınıza yüklenir ve dilediğiniz yerde maxi puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bazen de maxi puan yerine kampanya dahilinde yapmış olduğunuz akaryakıt alımlarında belirli bir yakıt alımından sonra bir sonraki yakıt indirimli olabilir veya belirli bir miktar yakıt alabilirsiniz. Kampanyaların çoğu indirim veya puan olarak yayınlanır. Shell maximum kampanyası müşterilerin ihtiyaç duyduğu yönleri bularak, onların ihtiyaçlarının karşılamak üzere kampanya başlatır. Şuan için Shell ve Türkiye İş bankası arasında maximum kampanyası olmadığı için güncel bir kampanya sunamıyoruz. Daha fazla kampanya hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Tüm kampanyaları görmek için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

shell-maximum-kampanyasi
Shell Maximum Kart Kampanyası

Shell istasyonların, Shell’in anlaşmış olduğu Türkiye İş bankasıyla ortak yaptığı akaryakıt kampanyalardır. Kredi kartınızla yaptığınız her harcama da aldığınız maxi puanları ile bir çok farklı alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyanın koşulu tekrar akaryakıt alımı ise, akaryakıt harcamalarında topladığınız maxi puanlar ile belirli puan karşılığı belirli litre bazında akaryakıt alabilir veya bir sonraki akaryakıtlarınızda indirim kazanabilirsiniz. Shell’in en son yaptığı maxi kampanyası, farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlar toplamda 25 TL maxi puan hediye kampanyasıydı. Bu aldığınız maxi puanı ile, isterseniz akaryakıt alabilir, isterseniz başka bir yerde başka bir şekilde kullanabilirsiniz. Shell, akaryakıt müşterileri için her zaman bir kampanya yapmaya çalışmaktadır. Bir çok ünlü marka ve bankayla kampanya yapan Shell, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kampanyalara önem vermektedir. Yaptığını akaryakıt giderlerini, size sadece akaryakıtın kalitesi olarak değil, bir başka şekilde kampanya düzenleyerek vermek istiyor. Yapılan bu kampanyalar sonucu isterseniz akaryakıt alabilir, isterseniz başka bir alanda kullanabilesiniz diye bankalarla anlaşıp, kredi kartınıza işlenen puanlarla tamamlar. Shell maximum kampanyaları da bunu amaçlamaktadır. Yaptığınız akaryakıt harcamalarını size maxi puanlar olarak geri vererek, bu maxi puanlar ihtiyacınıza göre farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Shell maximum kart kampanyasından yararlanmak için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Eğer Shell’den daha avantajlı teklifler almak ve şirketinizin akaryakıt dahil başka bir çok giderini minimuma indirmek istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçip, teklif formu doldurarak size uygun avantajlı tekliflerimize göz atabilirsiniz.