Güncel Shell LPG Fiyatları , Shell Otogaz Fiyatları

Shell dünyasının, LPG’li araçlar için geliştirdiği Shell AutoGas’ı geliştirmiştir. Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunar. Çift filtreden geçirildiği ve EN 589 Standartlarına sahip olduğu için temiz bir yakıttır. Shell’in her yakıtında uyguladığı Shell Güvencesi ile AutoGas’da Shell’in güvencesi altındadır. Yakıt türlerinin en ucuzu olan LPG, fiyat olarak da Shell’de uygun. EPDK’nın vermiş olduğu tavan ve taban fiyatlarına bakarak, serbest piyasanın vermiş olduğu tutar doğruluğunda, piyasaya göre Shell’de müşteri memnuniyeti için fiyatlarını makul düzeyde tutmaktadır. Shell lpg ve otogaz fiyatlarını Shell’in resmi internet sitesinde veya istasyonlarında yer alan tabelalardan öğrenebilirsiniz.

 

Shell LPG ve Otogaz fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html

shell-lpg-otogaz

Shell Otogaz

Shell otogazlar LPG’li araç sahiplerinin kullanmış oldukları yakıt türleridir. Shell istasyonlarından temin edebileceğiniz bu yakıt türleri, ucuz olması nedeni ile çok tercih ediliyor. Shell otogazlarında, pompa işlemi ile dolum gerçekleşir. Otogaz fiyatlarında EPDK’nın belirlemiş olduğu fiyatların arasında yer alır. Çok kullanışlı ve az yakması nedeni ile fiyatlarında artış beklense de aslında fiyatları benzin ve dizele göre çok daha uygundur. Çoğu akaryakıt istasyonlarında satışa sunulsa da, çoğu zaman iyi randıman alınmaz. Shell istasyonlarında Shell Güvencesi kapsamına girdiği için otogazlarda da güvenceye girer. Sektör standartlarının üzerinde, düzenli bakım ve kalibrasyonu yapılan pompalar aralığı ile dolum yapılır. Böylece paranızın tam karşılığını alırsınız. Ayrıca Shell otogaz da, Shell’in diğer yakıtlarda da olduğu gibi çevrecidir. Yakıtların buna göre yeniden düzenlenmesi hem kullanıcıların hem de çevreye duyarlılığı arttırıyor. C, NOx, SOx, ve partikül yayımının düşük olması nedeniyle temiz ve çevreci bir yakıttır.

Şirketinizin kullanmış olduğu araçlarda akaryakıt giderlerini düşürmek için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, şirketiniz büyümesinde katkı sağlayacak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.