Shell Kampanyaları

Shell, bünyesinden bulundurduğu istasyonlarda müşterilerin daha iyi hizmet vermek, yaptıkları harcamaların geri dönüşü olarak bir takım kampanyalar düzenlemektedir. Yaptıkları kampanyalarda, akaryakıt alımında sağladıkları indirimler, verdikleri puanlarla tekrar benzin doldurmada veya kış lastiklerinde indirimler gibi bir çok kampanyası mevcuttur. Müşterilerini mutlu ayrılmaları için bir çok kampanya düzenleyen Shell, müşterilerini tekrar gelmelerini sağlar veya yeni müşterilerinin ilk tercihleri olmasını sağlar. Araç sahiplerinin daha fazla yakıt alması onlar için daha fazla kampanyadan yararlanması demektir. Shell kampanyalarında, müşterinin çıkarlarını düşünerek onların daha Shell dünyasından daha iyi yararlanmasını sağlar. Hem kartlar üzerinden olsun hem de sosyal medya üzerinden olsun bir çok kampanyadan müşterilerinin yararlanmasını ve onların daha mutlu olmasını sağlamayı amaçlarlar. Shell’ in en çok tutulan kampanyası akaryakıt kampanyaları. Araç sahipleri aldıkları akaryakıt kadar, Shell Club kartları ile puan kazanarak daha fazla akaryakıt almalarını hatta topladıkları puanları kullanarak akaryakıt almalarını sağlamaktadır.

Güncel Shell kampanyalarının hepsini görmek için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

shell-kampanyalari

Shell Akaryakıt Kampanyaları

Shell hemen her ay bir akaryakıt kampanyası düzenlemekte. Yaptığı bu kampanyalara ile müşterilerinin akaryakıttan sadece araçların değil sahiplerinin de yararlanmasını amaçlıyor. Akaryakıt kampanyalarında yapılan harcamalara ek olarak puan biriktirerek indirimli akaryakıt veya puanlarla akaryakıt alma gibi bir avantaj sağlıyor. Bazı akaryakıt kampanyaları, kredi kartı ile yaptığınız takdirde bankanızın anlaşması ile para puanlara dönüşüyor. Bazen de Shell’ in anlaşmalı olduğu marketler, lastik firmaları gibi firmalardan indirimler alışverişler yapabiliyorsunuz. Shell akaryakıt kampanyaları, müşterilerin istediklerine ses vererek, onların ihtiyaçlarını bir şekilde karşılamak için düzenleniyor. Bazen bahsettiğimiz gibi sosyal medya yolu ile akaryakıt kampanyaları düzenleyen Shell, çekilmiş olduğunuz fotoğraflar ile altına koyduğunuz Shell etiketleri ile akaryakıt ihtiyacınızı, kampanyalardan kazanmış olduğunuz indirimli kupanlar veya puanlar ile sağlayabiliyorsunuz. Bir çok firma ile anlaşmalı olan Shell, müşterilerinin sadece benzin değil, başka bir çok konuda da ihtiyaçlarının göz önüne alarak, farklı farklı kampanyanlar ile karşımıza çıkıyor.

Shell Yakıt Kampanyaları

Shell yakıt kampanyaları, yakıt türünüz ne olursa olsun, sizi bütün kampanyalara dahil eder. Her yakıt çeşidinde aynı kampanyayı kullanan Shell, hiç bir müşterisini diğerinden ayırmaz, kampanyalarına herkesi dahil etmeyi amaçlar. Yaptıkları büyük indirimler ile istasyonlardan mutlu ayrılmanızı sağlayan Shell, kampanya dahilinde almış olduğunuz yakıt türüne bakmaksızın, Shell ClubSmart kart ile puan biriktirmenizi, yakıt ihtiyacınız kampanya dahilinde indirimli almanızı sağlar.

Şirketinizin daha avantajlı yararlanmasını istiyorsanız eğer OfisPaneli ile iletişime geçebilir, sizlere sunmuş olduğumuz teklifleri inceleyerek, sizler için hazırlamış olduğumuz Shell kampanyalarından yararlanabilirsiniz.