Shell Kampanyaları

Shell, bünyesinden bulundurduğu istasyonlarda müşterilerin daha iyi hizmet vermek, yaptıkları harcamaların geri dönüşü olarak bir takım kampanyalar düzenlemektedir. Yaptıkları kampanyalarda, akaryakıt alımında sağladıkları indirimler, verdikleri puanlarla tekrar benzin doldurmada veya kış lastiklerinde indirimler gibi bir çok kampanyası mevcuttur. Müşterilerini mutlu ayrılmaları için bir çok kampanya düzenleyen Shell, müşterilerini tekrar gelmelerini sağlar veya yeni müşterilerinin ilk tercihleri olmasını sağlar. Araç sahiplerinin daha fazla yakıt alması onlar için daha fazla kampanyadan yararlanması demektir. Shell kampanyalarında, müşterinin çıkarlarını düşünerek onların daha Shell dünyasından daha iyi yararlanmasını sağlar. Hem kartlar üzerinden olsun hem de sosyal medya üzerinden olsun bir çok kampanyadan müşterilerinin yararlanmasını ve onların daha mutlu olmasını sağlamayı amaçlarlar. Shell’ in en çok tutulan kampanyası akaryakıt kampanyaları. Araç sahipleri aldıkları akaryakıt kadar, Shell Club kartları ile puan kazanarak daha fazla akaryakıt almalarını hatta topladıkları puanları kullanarak akaryakıt almalarını sağlamaktadır.

Güncel Shell kampanyalarının hepsini görmek için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

shell-kampanyalari

Shell Akaryakıt Kampanyaları

Shell hemen her ay bir akaryakıt kampanyası düzenlemekte. Yaptığı bu kampanyalara ile müşterilerinin akaryakıttan sadece araçların değil sahiplerinin de yararlanmasını amaçlıyor. Akaryakıt kampanyalarında yapılan harcamalara ek olarak puan biriktirerek indirimli akaryakıt veya puanlarla akaryakıt alma gibi bir avantaj sağlıyor. Bazı akaryakıt kampanyaları, kredi kartı ile yaptığınız takdirde bankanızın anlaşması ile para puanlara dönüşüyor. Bazen de Shell’ in anlaşmalı olduğu marketler, lastik firmaları gibi firmalardan indirimler alışverişler yapabiliyorsunuz. Shell akaryakıt kampanyaları, müşterilerin istediklerine ses vererek, onların ihtiyaçlarını bir şekilde karşılamak için düzenleniyor. Bazen bahsettiğimiz gibi sosyal medya yolu ile akaryakıt kampanyaları düzenleyen Shell, çekilmiş olduğunuz fotoğraflar ile altına koyduğunuz Shell etiketleri ile akaryakıt ihtiyacınızı, kampanyalardan kazanmış olduğunuz indirimli kupanlar veya puanlar ile sağlayabiliyorsunuz. Bir çok firma ile anlaşmalı olan Shell, müşterilerinin sadece benzin değil, başka bir çok konuda da ihtiyaçlarının göz önüne alarak, farklı farklı kampanyanlar ile karşımıza çıkıyor.

Shell Yakıt Kampanyaları

Shell yakıt kampanyaları, yakıt türünüz ne olursa olsun, sizi bütün kampanyalara dahil eder. Her yakıt çeşidinde aynı kampanyayı kullanan Shell, hiç bir müşterisini diğerinden ayırmaz, kampanyalarına herkesi dahil etmeyi amaçlar. Yaptıkları büyük indirimler ile istasyonlardan mutlu ayrılmanızı sağlayan Shell, kampanya dahilinde almış olduğunuz yakıt türüne bakmaksızın, Shell ClubSmart kart ile puan biriktirmenizi, yakıt ihtiyacınız kampanya dahilinde indirimli almanızı sağlar.

Şirketinizin daha avantajlı yararlanmasını istiyorsanız eğer OfisPaneli ile iletişime geçebilir, sizlere sunmuş olduğumuz teklifleri inceleyerek, sizler için hazırlamış olduğumuz Shell kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Güncel Shell Benzin Kampanyası

Shell benzin kampanyası, Shell istasyonlarında geçerli olan kampanyalardır. Shell dünyası kendi bünyesinde yapmış olduğu bu kampanyalar, akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir. Yine Shell istasyonlarından alabileceğiniz ClubSmart kart ile bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Shell yapmış olduğu kampanyalarda, yakıt türlerinize göre yakıt almanızı sağlar. Belirli bir harcama karşılığında yapılan bu kampanyalar, insanların yakıttan sadece performans olarak değil, daha fazla avantajlarından yararlanmalarını sağlamak. Shell benzin kampanyalarında, ClubSmart kartınız ile yaptığınız akaryakıt harcamalarında biriktirdiğiniz puanlar ile yakıt alabilir veya kampanya dahilin bu benzin harcamalarınızdan kazandığınız ve ClubSmart kartınızda bulunan puanları başka alanlarda kullanabilirsiniz. Shell’ in yapmış olduğu benzin kampanyaları dahil bütün kampanyaları aşağıda vermiş olduğumuz linkten takip edebilirsiniz.

Shell Benzin Kampanyaları

Shell benzin kampanyalarından yararlanmak için Shell istasyonlarına gidip, ClubSmart kartınız ile akaryakıt alışverişi yapmanız gereklidir. Her türlü akaryakıtta geçerli olan kampanyalardan yararlanmak için, kampanya tarihleri arasında yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir. Aracınız aldığınız benzinler dahilinde geçerlidir. Benzin harcamalarınızda ClubSmart kartınızda biriktirdiğiniz puanlar ile tekrar benzin doldurabilir veya kampanyanın başka şartları dahilinde başka türlü puanları harcayabilirsiniz.

Güncel Shell Mazot Kampanyaları

Shell’ in kendi bünyesinde dizel motorlu araçlar için yapmış olduğu kampanya türüdür. Kampanyanın şartları dahilinde yararlanabiliyorsunuz. EPDK tarafından belirlenen mazot fiyatlarının, serbest piyasaya göre tavan veya taban fiyatları arasında istediği tutarı belirleyip istasyonlarındaki tabelalara yansıtan Shell, yaptığı kampanyalarla ile de müşterilerinin daha mutlu olmasını istiyor. İstasyonlara gelen müşterilerinin memnuniyetine artırmak ve yapmış olduğu harcamaların karşılığını sadece yakıt olarak değil de kampanya kapsamı dahilinde farklı şekilde vermeyi de amaçlamaktadır. Shell mazot kampanyalarında, uygun fiyata aldığınız mazotların ClubSmart kart kullanarak puan biriktirmenizi sağlar. Bu biriktirdiğiniz puanlarla Shell mazot kampanyası şartları dahilinde kullanabilirsiniz. Kimi zaman belirli bir tutarda ve belirli bir yakıt alımından sonra bir sonraki yakıt indirimli olabiliyor. Bazen de anlaşmış olduğu başka firmalar da kullanabilirsiniz. Shell mazot kampanyalarında bazen de indirimli mazot alımınızı sağlayan günler de yapmaktadır. Şu an için güncel bir mazot kampanyası olmadığı için sizin ile paylaşamıyoruz. Ama Shell dünyasından yararlanmak ve akaryakıt kampanyaları seçeneklerine dahil olmak istiyorsanız aşağıda vermiş olmuş linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Shell güncel kampanyaları için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

Shell mazot kampanyaları

Shell Motorin Kampanyası

Shell motorin kampanyalarından yararlanmak için Shell istasyonlarına gidip, ClubSmart kartınız ile akaryakıt alışverişi yapmanız gereklidir. Her türlü akaryakıtta geçerli olan kampanyalardan yararlanmak için, kampanya tarihleri arasında yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir. Aracınız aldığınız mazot-motorin dahilinde geçerlidir. Benzin harcamalarınızda ClubSmart kartınızda biriktirdiğiniz puanlar ile tekrar benzin doldurabilir veya kampanyanın başka şartları dahilinde başka türlü puanları harcayabilirsiniz. Bazen Shell sadece motorin alışverişlerinizde değil, ClubSmart kartınız ile yapmış olduğunuz başka yerdeki alışverişlerde tekrar Shell istasyonlarında ClubSmart kart kullanarak benzin alımı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Shell’ in son dönemde yapmış olduğu kampanya; Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kart sahiplerine Brisa satış noktalarından tek seferde 4 adet lastik alımlarında SMS ile katılımlarında 60 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılımlarında ise 75 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir. Shell hemen hemen bütün kampanyalarını Clubsmart kart üzerinden yapmaktadır. Kendi kredi kartınızın kampanyalarını görmek için Shell Bonus Kampanyaları, Shell World Kart Kampanyaları, Shell Maximum Kampanyası yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Shell dünyasının en büyük hizmeti olan ve kendi bünyesindeki kampanyaları bir araya toplayan ClubSmart kart detayları için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

ClubSmart kart detayları için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/shellsmart.html

Eğer Shell avantajlı kampanyalarından ziyade daha fazla avantajından yararlanmak istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketinizi büyütmeye giderken yapmış olduğunuz akaryakıt ve her türlü gideri minimuma indirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bir teklif formunda bulunabilir, danışmanlarımızla yaptığınız konuşma sonucu avantajlı anlaşmalardan yararlanabilirsiniz.