Güncel Shell Dizel Fiyatları

Shell istasyonlarının en çok satış yapan yakıtı Shell dizel yakıtları fiyatları, dizel motorlu araç sahiplerini istasyonlara çekmeyi başarıyor. Serbest piyasanın getirmiş olduğu rekabeti göz önüne aldığımızda dizey fiyatlarının normal piyasaya göre ve kalitesine bakıldığı zaman normal olduğunu, tavan fiyattan verilmediğini görmekteyiz. EPDK tarafından belirlenen taban ve tavan fiyatlar arasında araç kullanıcılarına verilen fiyatlarda, KDV dahil ve KDV hariç tutarların göz önüne alındığı zaman Shell dizel fiyatlarının makul olduğunu görüyoruz. Shell, kendi internet sitesinden veya mobil üzerinden sunduğu sistem ile kullanıcılarını çok yormadan fiyat listesini vermiş olup, En Yakın Shell İstasyonları’ na yönlendirmeyi başarmıştır. En hızlı şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Shell, dizel fiyatlarında da en uygun fiyatı vererek müşterilerini her yönden mutlu etmek istiyor.

Shell Dizel Fiyat listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html vermiş olduğumuz linkte bireysel müşteriler için Shell’ in güncel fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Şirketiniz için en avantajlı teklifler almak için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, firmanız için en uygun teklifleri alarak şirketinizin büyümesinde harcama giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Shell FuelSave Diesel Fiyatları

Shell FuelSave Diesel, dizel motorlu araçlar için geliştirilmiş ve yakıt tasarrufu sağlan bir yakıt türüdür. Shell bünyesinde yer alan bilim adaları tarafından geliştirilen bu yakıt, dizel motorlu araç sahiplerinin en çok tercih ettikleri yakı türüdür. Dizel fiyatları göz önüne alındığı zaman piyasadaki en ucuz dizel akaryakıtlarından biri olduğu söylenebilir. İlk damladan itibaren, hem fiyatı olarak hem uzun mesafe yol kat etmeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Shell FuelSave Diesel, Shell’ in geliştirmiş olduğu yakıtlarından, en tasarruflusudur. Hem kullanış bakımından hem de diğer akaryakıt istasyonlarının dizel fiyatları bakımından aradaki farkı göreceksiniz.

Shell V-Power Nitro+ Dizel Fiyatları

Shell V-Power Nitro+ dizel, dizel araçların kullandığı dizel yakıtların performans yakıtlarının yeni neslidir. Özel formülü ile motorunuza etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Böylece her dolumda motorunuzu yeni gibi hissedersiniz. Shell’ in teknik ortağı ferrari ile birlikte geliştirilen bu yakıt, motorunuzun kapasitesini arttırarak, daha uzun, daha iyi performans ve daha az tutarla yol almanızı sağlıyor. Kullanış bakımından fiyatları oldukça uygun olan Shell V-Power Nitro+ Dizel fiyatları kullanıcıları mutlu ediyor. Bir çok dizel motorlu araç sahipleri, uzun yol için yakıt tasarrufunu ve maliyetlerini düşünerek bu yakıtı tercih ediyor.

OfisPaneli olarak da bizde şirketinizin yakıt giderlerini düşünüyoruz. Avantajlı teklifler almak için bizimle iletişime geçebilir, şirketinizin büyümesinde yaptığınız bir çok gideri en aza indirebilirsiniz.