Shell Bonus Kampanyaları

Shell bonus kampanyaları, Shell istasyonlarında geçerli olan akaryakıt alışverişlerinde, anlaşmalı oldukları Garanti bankasıyla ortak çalışmasıdır. Shell bonus kampanyaları yaptığınız benzin, dizel, otogaz yakıtları alışverişlerinde kredi kartıyla yapmış olduğunuz harcamalarla aldığınız bonus puanlar karşılığıdır. Biriktirmiş olduğunuz bu bonus puanları tekrar akaryakıt olarak harcayabilirsiniz. Shell bonus kampanyaları, Shell istasyonları içinde geçerli olup, kampanya şartlarına göre belirlenir. Belirli bir yakıt fiyatı üzerinden belirli bir yakıt alma sayısı belirlenir ve bunun üzerinden belirlenen miktarda bonus puanlar kazanarak oluşur. Belirli bir harcamayla kazanılan bu bonus puanlar, kampanyanın şartları dahilinde yakıt, market alışverişi gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız akaryakıt alışverişlerinde güncel kampanyaları öğrenmek için Shell Kredi Kartı Kampanyaları konumuza göz atabilirsiniz. Şu an için güncel bir kampanyası olmaması nedeni ile güncel bir kampanya bilgisi veremiyoruz. Daha fazla kampanya hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Tüm kampanyaları görmek için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

bonus-shell-kampanyasi

Shell Bonus Akaryakıt Kampanyası

Shell istasyonların, Shell’ in anlaşmış olduğu Garanti bankasıyla ortak yaptığı akaryakıt kampanyalardır. Kredi kartınızla yaptığınız her harcama da aldığınız bonus puanları ile bir çok farklı alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyanın koşulu tekrar akaryakıt alımı ise, akaryakıt harcamalarında topladığınız bonus puanlar ile belirli puan karşılığı belirli litre bazında akaryakıt alabilir veya bir sonraki akaryakıtlarınızda indirim kazanabilirsiniz. Shell’in en son yaptığı bonus kampanyası, Shell’den 4 kere 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL bonus kampanyasıydı. Bu aldığınız bonus puanı ile, isterseniz akaryakıt alabilir, isterseniz başka bir yerde başka bir şekilde kullanabilirsiniz. Shell, akaryakıt müşterileri için her zaman bir kampanya yapmaya çalışmaktadır. Bir çok ünlü marka ve bankayla kampanya yapan Shell, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kampanyalara önem vermektedir. Yaptığını akaryakıt giderlerini, size sadece akaryakıtın kalitesi olarak değil, bir başka şekilde kampanya düzenleyerek vermek istiyor. Yapılan bu kampanyalar sonucu isterseniz akaryakıt alabilir, isterseniz başka bir alanda kullanabilesiniz diye bankalarla anlaşıp, kredi kartınıza işlenen puanlarla tamamlar. Shell bonus kampanyaları da bunu amaçlamaktadır. Yaptığınız akaryakıt harcamalarını size bonus puanlar olarak geri vererek, bu bonus puanlar ihtiyacınıza göre farklı alanlarda kullanabilirsiniz.
Shell bonus kampanyasından yararlanmak için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Eğer Shell’den daha avantajlı teklifler almak ve şirketinizin akaryakıt dahil başka bir çok giderini minimuma indirmek istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçip, teklif formu doldurarak size uygun avantajlı tekliflerimize göz atabilirsiniz.