Güncel Shell Benzin Kampanyası

Shell benzin kampanyası, Shell istasyonlarında geçerli olan kampanyalardır. Shell dünyası kendi bünyesinde yapmış olduğu bu kampanyalar, akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir. Yine Shell istasyonlarından alabileceğiniz ClubSmart kart ile bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Shell yapmış olduğu kampanyalarda, yakıt türlerinize göre yakıt almanızı sağlar. Belirli bir harcama karşılığında yapılan bu kampanyalar, insanların yakıttan sadece performans olarak değil, daha fazla avantajlarından yararlanmalarını sağlamak. Shell benzin kampanyalarında, ClubSmart kartınız ile yaptığınız akaryakıt harcamalarında biriktirdiğiniz puanlar ile yakıt alabilir veya kampanya dahilin bu benzin harcamalarınızdan kazandığınız ve ClubSmart kartınızda bulunan puanları başka alanlarda kullanabilirsiniz. Shell’ in yapmış olduğu benzin kampanyaları dahil bütün kampanyaları aşağıda vermiş olduğumuz linkten takip edebilirsiniz.

Güncel kampanyalar için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

Shell Benzin Kampanyaları

Shell benzin kampanyalarından yararlanmak için Shell istasyonlarına gidip, ClubSmart kartınız ile akaryakıt alışverişi yapmanız gereklidir. Her türlü akaryakıtta geçerli olan kampanyalardan yararlanmak için, kampanya tarihleri arasında yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir. Aracınız aldığınız benzinler dahilinde geçerlidir. Benzin harcamalarınızda ClubSmart kartınızda biriktirdiğiniz puanlar ile tekrar benzin doldurabilir veya kampanyanın başka şartları dahilinde başka türlü puanları harcayabilirsiniz. Bazen Shell sadece benzin alışverişlerinizde değil, ClubSmart kartınız ile yapmış olduğunuz başka yerdeki alışverişlerde tekrar Shell istasyonlarında ClubSmart kart kullanarak benzin alımı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Shell’ in son dönemde yapmış olduğu kampanya; Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kart sahiplerine Brisa satış noktalarından tek seferde 4 adet lastik alımlarında SMS ile katılımlarında 60 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılımlarında ise 75 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir. Shell hemen hemen bütün kampanyalarını Clubsmart kart üzerinden yapmaktadır. Kendi kredi kartınızın kampanyalarını görmek için Shell Bonus Kampanyaları, Shell World Kart Kampanyaları, Shell Maximum Kampanyası yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Shell dünyasının en büyük hizmeti olan ve kendi bünyesindeki kampanyaları bir araya toplayan ClubSmart kart detayları için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

ClubSmart kart detayları için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/shellsmart.html
Shell’ in benzin kampanyalarından yararlanmak için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.
Eğer Shell’ den daha avantajlı teklifler almak ve şirketinizin akaryakıt dahil başka bir çok giderini minimuma indirmek istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçip, teklif formu doldurarak size uygun avantajlı tekliflerimize göz atabilirsiniz.