Güncel Shell Benzin Fiyatları

Shell yakıt fiyatları diğer tüm akaryakıt şirketlerinde olduğu gibi serbest rekabet piyasasına göre düzenlenmektedir. Hangi yakıt türünün ne kadar tutara satıldığını belirten bu fiyatlar, bireysel veya şirket sahiplerinin araçları için istedikleri zaman ulaşabilmeleri için Shell tarafından online olarak yayınlanmaktadır. Shell akaryakıt fiyatları, akaryakıt satış işleminin olduğu istasyonun konumuna göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıkların en büyük sebebi ise söz konusu Shell şubesinin bulunduğu mevki ile alakalıdır. Akaryakıt nakliye vb. işlemlerden dolayı ortaya çıkan ekstra maliyetler Shell akaryakıt fiyatları üzerinde doğrudan rol oynamaktadır. Bu durum tüm akaryakıt şirketleri için geçerlidir. Bazen de o bölgede yaşayan insanların bütçelerine baz alarak da hesaplana bilmektedirler. Serbest piyasaya göre belirlenen tutarları, EPDK tarafından getirilen tavan ve taban fiyatları arasında dilediği tutarı verebilirler.
Shell yakıt fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak, ilgili panelden şehir seçtikten sonra ara butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
Shell yakıt fiyatları için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html

shell-benzin-fiyatlari

Shell Benzin

Shell istasyonları, müşterilerini her daim mutlu etmek ve onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. Aracınızın her türlü yakıt ihtiyacınızı karşılayacağınız Shell istasyonları, fiyatlar konusunda da müşterilerini mutlu etmek istiyor. Bir çok benzini bünyesinde bulunduran Shell istasyonları, aracınız için en iyisini düşünüyorlar. Shell güvencesi kampanyasıyla benzin satışlarını gerçekleştiren bu istasyonlara güvenle aracınızı teslim edebilirsiniz. Shell bünyesinde 5 çeşit akaryakıt bulundurmaktadır. Bunlar; Shell FuelSave kurşunsuz 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power, Shell V-Powert Nitro+ ve Shell AutoGas LPG. Aracının kullandığı yakıta göre her istasyonunda, istediğiniz yakıtı tercih edebilir güvenle kullanabilirsiniz.
Shell Güvencesi için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-assurance.html

Shell Nitro Benzin Fiyatı

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz ve Shell V-Power Nitro+ Diesel gelişmiş teknolojiyle yüksek performans sunmak üzere formüle edilmiş üstün kaliteli yakıtlardır. Shell V-Power Nitro+, Shell’in Kurşunsuz ve dizel performans yakıtlarının yeni neslidir. Özel formülü ile motorunuza etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Böylece her dolumda motorunuzu yeni gibi hissedersiniz. Her yakıt firmasında olduğu gibi, bu yakıt ve diğer yakıt türleri de Shell’ de de bulunduğunuz konuma göre farklılık gösteriyor. Yukarıda vermiş olduğumuz linkten bulunduğunuz konuma göre istediğiniz yakıtın fiyatını bulabilirsiniz. En Yakın Shell İstasyonları konumuza bakarak da size en yakın Shell istasyonları görebilir, yakıtınızın fiyatını öğrenebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz Shell benzin fiyatları linki bireysel müşteriler içindir. Şirketinizin masraflarını kısmak, temel ihtiyaç sayılan giderlerin maliyetini azaltmak için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, size uygun teklifler verebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.