Rota Araç Takip Kimdir?

2006 yılında bireylerin ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İstanbul’da Rota İnternet Teknolojileri Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak kurulan şirket, günümüzde kadar araç takip, nesne takip, kişi takip sistemleri üretmiştir. Yazılım ve donanım çözümleri de sunan şirket, sizlerin çözüm ortağı olmaya aday.

 

rota araç takip

 

Detaylı bilgi için http://www.rota.net.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Rota Takip Sistemleri Nelerdir?

Rota İnternet Teknoloji Hizmetleri bünyesi altında birçok takip sistemi bulunmaktadır.

Araç Takip Sistemi

Filo yönetimi, araç takip ve kontrolü amacıyla oluşturulan bir sistemdir. Donanım, yazılım ve hizmet paketlerinin birleşmesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sistem ise GSM, GPS ve GPRS gibi sinyalleri kullanarak bilgi aktarımı, raporlama gibi işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.


Motosiklet Takip Sistemi

Özellikle gıda şirketleri, yemek firmaları ve kurye hizmetleri için çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Yerine ulaşması gereken paket ya da parçanın sıkıntısız bir şekilde gitmesi gerekmektedir. Ayrıca kısa güzergâh belirleme ve kontrol sistemleri ile de tasarruf sağlanmalıdır.


Saha Operasyon Sistemleri

Sahada çalışan ekibi denetlemek çoğu zaman zor bir faaliyet olmaktadır. Ayrıca fazladan iş gücü de gerektirir. Ancak saha operasyon sistemleri sayesinde tek bir platform üzerinden sahada çalışan personellerinizi kontrol edebilirsiniz. Her sektörün türüne ve işine göre raporlama sistemi de kullanılmaktadır.


Servis Otomasyon Sistemleri

Vardiya servisleri ve okul servisleri düzenli bir şekilde takip edilmemesi halinde bazı problemler ile karşı karşıya kalabilmektedir. Servis otomasyon sistemleri sayesinde düzenli bir şekilde kontroller gerçekleştirilebilir. Ayrıca servislerin geç kalması ya da teslimat problemleri de yine bu teknoloji ile ortadan kalkmaktadır.


Filo Yönetim Sistemi

Sigorta, servis, yakıt, ruhsat, lastik ve muayene derken filoların yönetimi bir hayli zor olabilmektedir. Filo yönetim sisteminin kullanılması durumunda ise bu işlemler tek bir platform üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.


Toplu Taşıma Otomasyon Sistemi

Toplu taşıma araçlarının geç kalması hepimizin mustarip olduğu durumlar arasındadır. Ayrıca güzergâh takibi, durak denetlemeleri, yazılım takibi ve akıllı duraklara bilgi iletme gibi işlemler de ancak otomasyon sistemi ile gerçekleştirilebilir.


Rota Araç Takip İletişim Kanalları

Adres: Barbaros Mah. Evren Cad. Şen Sok. No:16 Ataşehir, İSTANBUL/TR 34776
Telefon: +(90) 216 640 1000
Bilgi-Satış: bilgi@rota.net.tr
Yazılım: yazılım@rota.net