Ray Sigorta Hakkında

Ray Sigorta, 1958 yılında ulaştırma sektörü üzerine kurulmuş önemli bir Türk sigorta şirketidir. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları,  Denizcilik İşletmeleri ve Türk Hava Yollarının sigortaları uygulama ve işlemleri bu dönemlerde Ray sigorta araçlığı ile sağlanmıştır. Ray Sigorta’nın kuruluş yıllarında sigorta sektörü henüz yeni yeni tanımlanmaktadır. Yine dönemin TCDD Genel Müdürü Safa Yalçuk, Ray Sigorta’nın kurulmasında etkin rol oynamıştır. Deniz Nakliyat İşletmesi, Denizcilik Bankası, PTT, Türk Hava Yolları ve TCDD gibi kurumlar nezdinde Safa Yalçuk önderliğinde kurularak bugünkü Ray Sigorta ismini almıştır.

OfisPaneli sistemi üzerinden ülkemizin prestijli sigorta şirketlerinden birisi olan Ray Sigorta’dan firmanız için en uygun sigorta tekliflerini alarak, en uygun fiyatlardan faydalanarak sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. OfisPaneli aracılığı ile şirketiniz için Ray Sigorta ile avantajlı bir şekilde gerçekleştirilebilecek, sigorta anlaşmaları dahilinde Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) Konut Sigortası, Seyahat Sigortası, Aura Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Sağlık Sigortası gibi sigortalardan yararlanabilirsiniz.

ray-sigorta

Ray Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta, firmanızın Ray Sigorta ile sağlayacağı sigorta anlaşmaları hususunda en ucuz fiyatlardan teklifler almanıza imkan sağlamaktadır.

Prenses Kasko

Prenses Kasko, Ray Sigorta aracılığı ile kadın sürücüler için özel hazırlanmış paket haline sunulan bir kaskodur. Ülkemizde kadın sürücüler için özelleştirilmiş Prens Kasko ayrıcalıklar sunmaktadır.

Genişletilmiş Kasko Sigortası

Aklınız artık aracınızda kalmayacak. Ray Sigorta Genişletilmiş Kasko Sigortası, özel araçlar için hazırlanarak geniş kapsamlı bir kasko paketi sunaktadır.

Trafik Sigortası

Ray Sigorta; Karayolları, Motorlu Araçlar, Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası olarak tanımlanan Trafik Sigortası aracınız ile üçüncü şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşen hukuki sorumluluğu teminat altına almaktadır.

Ray Sigorta ile İlgili Bilgiler

Ray Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ray Sigorta çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ray Sigorta Çağrı Merkezi: 444 729 – 0212 363 26 00

Ray Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 363 25 00

Ray Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0212 299 48 49

Ray Sigorta E-mail Adresi: info@raysigorta.com.tr.

Ray Sigorta İletişim

Ray Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerinin online olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu işlem ile dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Ray Sigorta Kasko Hesaplama işlemine gerek kalmadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir; şirketinizin en avantajlı kasko anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli aracılığıyla en ucuz Ray Sigorta Kasko fiyatlarından faydalanabilir, şirketiniz için en uygun kasko anlaşmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınız için en uygun Ray Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli üzerinden ayrıcalıklı teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En avantajlı Ray trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli aracılığıyla ulaşabilir, teklif alarak şirketinizin en avantajlı zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

Ray Sigorta ile, trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Şirketiniz için en avantajlı Ray Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Ray Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Ray Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Haydar Aliyev Cad. No:28 Tarabya 34457 Sarıyer/ İstanbul