Petrol Ofisi akaryakıt kampanyaları, Petrol Ofisi müşterilerinin, akaryakıt alımı gerçekleştirirken uygun fiyatlardan veya bazı fırsatlardan faydalanmalarını sağlayan satış stratejileridir.

Petrol Ofisi Kampanya Bilgileri

Petrol Ofisi kampanya hizmetleri dahilinde birçok kurum ve kuruluşla iş birliği yapmaktadır. Petrol Ofisi kampanyaları, belirli bir miktar akaryakıt alımı gerçekleştirildiğinde akaryakıtın daha uygun fiyatlarla alınmasını, iş birliği gerçekleştirilen kuruma bağlı olarak hediye veya hediye çeki kazanılmasını ve benzeri bir takım fırsatlardan yararlanılmasını sağlamaktadır. En sık karşılaşılan Petrol Ofisi akaryakıt kampanyası bankalarla hayata geçirilen iş birlikleri sonucunda ortaya çıkmaktadır. İlgili bankaların kartları kullanılarak, kampanya katılım koşullarına uygun bir şekilde akaryakıt alımı yapıldığında puan kazanmak, hediye veya indirim kazanmak mümkün olmaktadır.

Petrol Ofisi kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız: http://www.petrolofisi.com.tr/

petrol-ofisi-akaryakit-kampanyalari

PO Kampanya

PO kampanya türleri, sadece Petrol Ofisi’nden gerçekleştirilen alışverişlerde değil, anlaşmanın türüne balı olarak farklı şekillerde de olabilmektedir. Örneğin Migros’tan, Money Club kart kullanılarak 2 adet Axe deodorant alındığında Petrol Ofisi’nden 10 TL’lik akaryakıt kazanmak mümkündür. PO kampanya çeşitleri sayesinde müşteri memnuniyetinin daha da artırılması sağlanmakta; ayrıca hem Petrol Ofisi’nin hem de iş birliği yapılan kurumların satışları yükseltilmektedir. Akaryakıt müşterilerinin büyük bir kısmı, akaryakıt şirketlerinin sunduğu kampanyaları takip etmekte ve kendisini en memnun edecek kampanyaları sunan akaryakıt şirketlerini tercih etmektedirler. Bu yüzden kampanyalar, akaryakıt şirketleri için büyük önem arz etmektedir.

Petrol Ofisi Benzin Kampanyası

Petrol Ofisi benzin kampanyası, Petrol Ofisi istasyonlarından avantajlı bir şekilde benzin alımı gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Bu kampanyaları, Petrol Ofisi doğrudan kendi bünyesinde sunabildiği gibi, bankalar, süper marketler gibi şirketlerle hayata geçirilen iş birlikleri kapsamında da sunabilmektedir.

Petrol Ofisi Kredi Kartı Kampanyaları

Petrol Ofisi kredi kartı kampanyaları, Petrol Ofisi’nde geçerli olan kampanyalar arasında en sık görülenleridir. Kredi kartı kampanyalarının çokluğu tüm akaryakıt şirketleri için geçerlidir. Petrol Ofisi kredi kartı kampanyaları ile, anlaşma yaptığı bankanın kredi kartını kullanarak, akaryakıt kampanya şartlarına uygun miktarlarda akaryakıt alımı gerçekleştiren müşterilerinin bedava veya indirimli akaryakıt kazanmalarını sağlamaktadır.