• OfisPaneli Partner ile iş ortaklarınızı
  avantajlar dünyasına davet edin.

  Bayileriniz, acenteleriniz ve üye işyerlerinize OfisPaneli’nin
  avantajlı anlaşmalarını kendi markanız altında sunun.
  Onlar büyürken siz de büyüyün.

OfisPaneli Partner

OfisPaneli Partner, OfisPaneli platformu üzerindeki ürün ve hizmetleri kendi markası altında iş ortaklarına sunmak isteyen kurumsal müşteriler için geliştirilmiş bir programdır. Siz de OfisPaneli partneri olarak; bayi, acente, distribütör veya iş ortaklarınıza indirimli tedarik anlaşmalarını kendi markanız altına sunabilir, iş ortaklarınızla birlikte büyümeye devam edebilirsiniz.

Partnere Özel Web Sitesi

Kuruma özel olarak geliştirilen tanıtım odaklı web sitesinde, Partner’in belirlediği ürün ve hizmetler, iskonto ve avantaj koşulları yer alır. Partner kurumun iş ortakları bu web sitesini hem bilgi almak, hem de başvuruda bulunmak için kullanır.

İş Ortaklarına Özel Müşteri Paneli

Partner kurumun iş ortakları için özel olarak geliştirilen kullanıcı panelleri içerisinde iş ortakları anlaşma tekliflerini görüntüleyebilir, tedarikçilerin sözleşmelerini doldurabilir ve operasyonel süreci adım adım takip edebilir.

Operasyon Yönetimi

OfisPaneli ekibi, Partner kurumun iş ortaklarının sözleşmenin internet üzerinde doldurulmasından, hizmet alımına başlanmasına dek tüm süreçlerini yönetir.

Yeni Ürün & Tedarikçi Ekleme

OfisPaneli, Partner’in talebi doğrultusunda yeni tedarikçiler ve yeni ürün & hizmet eklenmesi konusunda görüşme ve operasyonu yürütür.

İş Ortaklarım Bu Avantajlardan Nasıl Yararlanacak?

İş ortaklarınız OfisPaneli ile satınalma anlaşmalarını en avantajlı fiyatlar ile online tamamlar.

1
İş ortağınız teklifini alır
 • Dilediği ürün ve hizmet için teklif talebinde bulunur, tedarikçilerden iş ortaklarınıza özel teklifleri OfisPaneli ekibi toplar.
2
Sözleşmesini online doldurur
 • Tüm sözleşmeleri internet üzerinde, dilediği yerden doldurur. Islak imzansını iletmek için belgeleri kargolaması yeterlidir.
3
Tasarrufa başlar
 • Vakit kaybetmeden hizmet almaya başlar, işletmenin gider kalemlerini %60'a varan oranlarda düşürür.
İş ortaklarınızı OfisPaneli ayrıcalıkları ile bugün tanıştırın.
Başvur

İş Ortaklarıma Hangi Tedarikçilerden İndirim Sunabilirim?

OfisPaneli ayrıcalığıyla iş ortaklarınızı sektörün önde gelen tedarikçi firmaları ile en avantajlı şekilde buluşturabilirsiniz.