Opet Hakkında

Opet Petrolcülük AŞ, son zamanların en hızlı büyüme gösteren petrol şirketi olarak faaliyetlerini; perakende satışlar, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar, depolama ve uluslararası ticaret konularında sürdürmektedir. Opet, 98 oktan kurşunsuz benzini ve Ultra Euro Diesel mazotu Türkiye’ye getirerek Türk akaryakıt kullanıcılarının hizmetine sunan ilk petrol markasıdır. Bugün 1.068.972 metreküpü aşkın depolama kapasitesine sahip olan Opet’in, Türkiye genelinde Sunpet ile birlikte 1387 istasyonu bulunmaktadır. 1982 yılında kurulan Öztürkler Petrol, kısa sürede yüksek oranlarda büyüme göstererek 1992 yılında Opet adını almıştır.


Opet Kimin Şirketidir?

Opet kimin şirketidir sorusuna cevap vermek için öncelikle Öztürkler Petrol hakkında bilgi gerekmektedir. 1982 yılında Fikret Öztürk ve eşi Nurten Öztürk tarafından kurulan Öztürkler Limited Şirketi, kısa sürede Türkiye’de bulunan global akaryakıt şirketlerinin en büyük distribütörlerinden biri haline gelerek 1992 yılında Opet adını almış ve istasyonlarıyla Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2002 yılında ise Koç Holding Enerji Grubu, OPET’in %50 sini alarak ortak olmuştur.

Opet Müşteri Hizmetleri

Opet Müşteri Hizmetleri; ürün siparişlerinin alınması, nakliye organizasyonunun kusursuz bir şekilde planlanması, fiyatlandırma ve müşteri talep ve şikayetlerinin değerlendirilmesi konularında çözüm sunmak amacıyla Opet tarafından hayata geçirilen bir çağrı merkezi sistemidir. Opet müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak dilerseniz sesli yanıt sistemi üzerinden dilerseniz müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Opet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 67 38


opet-genel-mudurluk

Opet Genel Müdürlük Bilgileri

Opet Genel Müdürlük binası, İstanbul’u Ataşehir ilçesinde yer almaktadır. Gerçekleştireceğiniz işleme bağlı olarak Opet Genel Müdürlük telefon ve faks numarası veya Opet Genel Müdürlük adres bilgilerini kullanabilirsiniz.


  • Opet Genel Müdürlük Adres: Barbaros Mahallesi Gelincik Sokak No: 4/A Ataşehir 34746 İstanbul

  • Opet Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 522 90 00

  • Opet Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 216 522 90 10