Opet Pompa Fiyatları

Opet güncel pompa satış fiyatları, Opet istasyonlarında satışa sunulan akaryakıtların ne kadar fiyata satıldığını TL cinsinden göstermektedir. Opet pompa fiyatları, Opet’in sunduğu online sistem sayesinde il ve hatta istasyon bazlı olarak görüntülenebilmektedir. Opet’in, akaryakıt müşterilerine sağladığı bu sistem ile, hem güncel Opet pompa fiyatlarına hem de geçmiş tarihli Opet pompa fiyatlarına ulaşmak mümkündür. Opet pompa fiyatları, diğer tüm akaryakıt şirketlerinde olduğu gibi, depo satış fiyatlarına nakliye vb. maliyetlerin eklenmesiyle oluşturulmaktadır. Bu maliyetler, illere ve şubelere göre farklılıklar gösterebildiği için, akaryakıt fiyatları istasyondan istasyona küçük farklılıklar gösterebilmektedir.


Opet güncel pompa fiyatlarına ulaşmak için: https://www.opet.com.tr/guncel-akaryakit-fiyatlari

Opet geçmiş tarihli pompa fiyatlarına ulaşmak için: https://www.opet.com.tr/gecmis-tarihli-akaryakit-fiyatlari


opet-guncel-pompa-satis-fiyatlari

Opet pompa satış fiyatlarını gösteren online sistem üzerinde, ilgili panelden il seçilip ara butonuna tıklanarak söz konusu ildeki Opet istasyonlarında hangi akaryakıt pompa fiyatlarının uygulandığı görülebilmektedir. Aynı sistem üzerinde yer alan Türkiye haritası üzerinden de istenilen ile tıklanarak Opet pompa satış fiyatlarına ulaşmak mümkündür.

Opet akaryakıt pompa fiyatları, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) payı, Özel Tüketim Vergisi, Katma Değer Vergisini de içermektedir. Ayrıca söz konusu akaryakıt türlerinin rafineriden ilgili şubelere nakliyesi sırasında oluşan tutar gibi maliyetler de göz önünde bulundurulmakta ve Opet akaryakıt pompa fiyatları belirlenmektedir. Nakliye vb. maliyetler sebebiyle akaryakıt fiyatları şubeler arasında küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Aynı fiyatlandırma sistemi Opet LPG pompa fiyatlarında olduğu gibi tüm akaryakıt türleri için geçerlidir.


İndirimli akaryakıt satış fiyatlarından yararlanmak ve şirket araçlarınızın yakıt maliyetlerini düşürmek için OfisPaneli’ne başvurarak uygun akaryakıt anlaşması yapabilirsiniz. Başvuru için hemen: www.ofispaneli.com/basvur