Opet Kampanya Bilgileri

Opet kampanya bilgileri kapsamında Opet istasyonlarında geçerli olan akaryakıt kampanyaları yer almaktadır. Bu kampanyalar doğrudan Opet tarafından sunulabildiği gibi Opet’in banka ve süpermarketler gibi kurumlarla gerçekleştirdiği anlaşmalara bağlı olarak da çeşitlenebilmektedir. Opet kampanya bilgilerine müşterilerin kolayca erişebilmesi için online bilgilendirme sistemi sunmaktadır. Söz konusu online sistem sayesinde akaryakıt müşterileri, Opet kampanyalarından kolayca haberdar olabilmekte ve akaryakıt alım planlarını bu kampanyalara göre şekillendirebilmektedirler.


Güncel Opet akaryakıt kampanya bilgilerine ulaşmak için tıklayınız: https://www.opet.com.tr/guncel-akaryakit-kampanyalari


opet-akaryakit-kampanyalari

Opet Benzin Kampanyaları

Opet benzin kampanyaları gerçekleştirilen iş birlikleri kapsamında ilgili marka veya market gibi yerlerden gerçekleştirilen belirli bir miktar alışveriş sonucunda hediye veya indirimli benzin alım fırsatları sunmaktadır. Ayrıca yine kampanyalar kapsamında belirtilen koşullar doğrultusunda Opet istasyonlarından akaryakıt alımı gerçekleştirildiğinde hediye, hediye çeki, indirimli benzin veya hediye benzin kazanmak mümkün olmaktadır.

Opet Kredi Kartı Kampanyaları

Opet kredi kartı kampanyaları, diğer akaryakıt şirketlerinde olduğu gibi, Opet kampanyaları arasında da en sık yer alan kampanyalardır. Çeşitli bankalarla hayata geçirilen iş birlikleri kapsamında, söz konusu banka veya kredi kartları kullanılarak yapılan akaryakıt harcamalarında birçok avantajdan faydalanmak mümkün hale gelmektedir.

Opet kredi kartı kampanyaları kapsamında; Opet World Card kampanyası, Opet Bonus kampanyası, Opet Axess kampanyası gibi, bankalarla yapılan anlaşmalar neticesinde oluşturulmuş kampanyalar mevcuttur.


Kredi kartlarının tüm akaryakıt kampanyalarına ulaşmak için;