damla-su-logo

OfisPaneli, Türkiye’nin 4 farklı bölgesindeki 4 ayrı kaynaktan doldurulan, Üstün Lezzet Ödülüne sahip doğal kaynak suyu Damla Su ile tedarik anlaşması yaptı. Bir Coca Cola şirketi olan Damla Su, OfisPaneli’nin damacana su tedarikçisi oldu.

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin giderlerini düşürerek mali yükünü hafifletmeyi amaçlayan OfisPaneli, şimdi de şirketlerin damacana su giderlerini düşürmek için tedarik anlaşması imzaladı. Artık şirketiniz için avantajlı damacana su anlaşması yapmanız çok kolay.

Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Birliği Yönetmeliğine uygun ilk su markası olan Damla Su, çevre dostu özellikleri, kalitesi ve tasarımı ile Altın Ambalaj ödülü sahibidir. Ayrıca Dünya Ambalaj Örgütü’nün World Star ödülünü de almıştır.

OfisPaneli aracılığıyla avantajlı damacana su anlaşması yaparak, tüketim taahhütünüze göre belirlenecek damacana başına ücretinizden sabit şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda geliştirilecek panelden tek tıkla şirketinize damacana siparişi verebileceksiniz.

Siz de şirketiniz için damacana su anlaşması yaparak giderlerinizi düşürmek istiyorsanız buraya tıklayarak formu doldurun, danışmanlarımız en kısa zamanda size ulaşsın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

OfisPaneli ilk Tedarik Anlaşmalarını Tamamladı: MNG Kargo & İpragaz Elektrik İşletmelerin daha az para, zaman ve enerji harcayarak daha yüksek verim almasını sağlayan OfisPaneli; üyeleri için ilk tedarikçi anlaşmalarını imzaladı. Öncelikle avantajlı kargo ve elektrik sunan OfisPaneli, bu ürünler için üyelerine %80'e varan ...
OfisPaneli’nin Akaryakıt Tedarikçisi: Shell OfisPaneli, dünyanın en büyük petrokimya şirketlerinden biri olan Royal Dutch Shell ile işbirliği anlaşması yaptı, Shell OfisPaneli’nin akaryakıt tedarikçisi oldu. Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin giderlerini düşürerek, şirketlerini büyütmeye...
OfisPaneli’nin Yemek Kartı Tedarikçisi: Multinet OfisPaneli, sadakat kampanyaları ile Türkiye'de harcadıkça kazandıran ilk ve tek yemek kartı Multinet ile tedarik anlaşması yaptı. Multinet, OfisPaneli'nin yemek kartı tedarikçisi oldu. Şirket giderlerini düşürerek, şirketleri ağır mali yüklerinde...

Şirketinizde ne kadar parayı
boşa harcadığınızı biliyor musunuz?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir