OfisPaneli ile Ofis Malzemeleri Anlaşması

OfisPaneli müşterilerine özel ofis malzemeleri anlaşması ile; ofisinizin tüm ihtiyaçlarını indirimli ve hızlı olarak tedarik edebilir, harcama ve tasarruf bilgilerinizi tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Ofis malzemeleri anlaşması, eksilen ofis ürünlerini tedarik edebilmek için zaman ve personel ayırması gereken her ölçekteki işletme için uygundur. Zamandan ve paradan tasarruf sağlar, ofisinizde tedarik sıkıntısı yaşamanıza engel olur.

 

ofix ofis malzemeleri

Ofis Malzemeleri Anlaşmasının Avantajları

OfisPaneli’ni kullanarak 60 saniyede teklif isteyebileceğiniz ofis malzemeleri anlaşmasının avantajları.

Geniş Ürün Yelpazesi

Binlerce ürün arasından ofisinize lazım olan her ürünü bulabilir, tek tıkla tüm ofis ihtiyaçlarınızı tedarik edebilirsiniz.

Özel Fiyatlar

OfisPaneli ayrıcalığıyla indirimli fiyatlardan yararlanabilir, işletmenize özel fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Raporlama Kolaylığı

Raporlama özelliği ile tüm harcamalarınızı ve tasarruflarınızı görebilir, gereksiz harcamaları farkedip onların önüne geçebilirsiniz.

Özel Müşteri Temsilcisi

İşletmenize özel müşteri temsilciniz ile her an bilgi alabilir, sipariş takibi ve ürün iptallerinizde kolayca işlem yapabilirsiniz.

Ofis Malzemeleri Anlaşması Süreçleri

Sadece 60 saniye içerisinde indirimli ofis malzemeleri hizmeti için teklif alabilirsiniz.

OfisPaneli danışmanızın ilettiği sözleşme ve evrakları doldurarak OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Anlaşma süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi mantajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşermeye hemen başlayın.

Ofis Malzemeleri Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ofix.com'dan alışveriş güvenli mi?

Evet. Ofix.com, alışverişlerinizi en güvenli şekilde yapabilmeniz için son teknolojileri kullanıyor. Üyelik ve sipariş aşamasında verdiğiniz kişisel bilgilerin tamamı ofix.com tarafından koruma altına alınır, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz. Ofix.com ayrıca, dünya üzerinde geçerliliği en yüksek SSL olan EV SSL sertifikasına sahip. Bu sertifikaya sahip sitelerden yapacağınız alışverişlerde işlemlerini yüksek güvenlik prosedürleri ile şifrelenir ve korunur.

Ofix.com'da hangi kategorilerde ürünler var?

Ofix.com‘da; ofis kırtasiye, kağıt, temizlik, gıda, kartuş/toner, ofis elektroniği, ofis mobilyaları ve ofis yapı market kategorilerinde binlerce ürün bulunmakta.

Siparişimi kaç gün sonra teslim alabilirim?

Ofix.com’un siparişi kargoya teslim etme süresi 1 iş günüdür. İstanbul içi siparişler ofix.com araçlarıyla, diğer illerden gelen siparişler ise anlaşmalı kargo firmalarıyla adresinize teslim edilir.