Multinet Otelnet

OfisPaneli'nden Multinet teklifi alarak yemek kartı anlaşması için ilk adımınızı hemen atın. Ücretsiz teklif alıp yemek giderlerinizi düşürmeye bugün başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Hayatınızın her noktasında harcamalarınıza olanaklarınızı arttıran Multinet, sahip olduğunuz Multinet kartlarınızla konaklama hizmetlerinizde de yanınızda. Otelnet Multinet aracılığı ile kullanıcılarına sunulan 5 binden fazla otelde harcama yapabilmenize olanak sağlayan şirket sistemdir. Multinet Otelnet ile gideceğiniz ve konaklama yapmak istediğiniz otellerin listesine ulaşabilirsiniz. Multinet Otelnet anlaşmalı kurumlardan özel fiyat avantajları ile yararlanmanızı sağlarken aynı zamanda online sistem üzerinden konaklama seçeneklerini ayarlama ve kontrol altına alma imkanı sağlamaktadır.

Image
otelnet özellikler

Multinet Map üzerinden Otelnet ile ilgili sorgulamalarınızı yapabilir, konaklama yapacağınız il bilgilerini girebilir, bunun yanında ilçeyi seçebilir aramalarınızı daraltarak mahalle adı girerek bile Multinet kartınızla hangi otelde harcama yapabileceğinizi kolayca listeleyebilirsiniz. Multinet harita aynı zamanda listelediğiniz otellerin harita üzerinden gösterimi, km mesafesi, açık adres bilgileri, telefon numarası gibi ihtiyacı duyulan tüm bilgileri filtreleyerek önünüze getirmektedir. Siz sadece seçeceğiniz otel kalıyor.

Aşağıda yer alan linke tıklayarak Multinet Otelnet uygulaması ile hangi otellere ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.
http://map.multinet.com.tr/

http://www.otelnet.com.tr/index.php

Otelnet Multinet bireysel üyeler için anlaşmalı olunan otellerde konaklama imkanı sağlayan sistemdir. Multinet kullanıcıları çoğu zaman Multinet otel listesi için arama yapmaktadırlar. Otelnet anlaşmalı oteller için Multinet map uygulamasını kullanmanız yeterlidir. Üstelik Otelnet üye otellerde avantaj ve fırsatlarda kullanıcılarını beklemektedir. Otelnet, kurumsal müşterilerinin çalışan personelleri için iş seyahatlerinin düzenli ve disiplin içinde planlanması ve harcamalarda avantajlar sunan şirketlere özel bir sistemdir. Bu sayede çalışan personellerin iş seyahatleri sırasında yanlarında nakit para taşıma gereğine ihtiyaç duyulmamaktadır. Daha detaylı bilgi ve Otelnet dünyasını keşfetmek istiyorsanız aşağıdaki linkten giriş yapabilirsiniz.
http://www.otelnet.com.tr/

Otelnet’in Avantajları Nelerdir?

Multinet Otelnet’in sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Şirket personellerine sunulan konaklama ekonomik ve tasarruflu iken, şirketlerin de kolayca raporlama yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. En iyi otelleri ve en uygun otelleri listeleyerek iş seyahatlerinizi yapabildiğiniz gibi ucuz uçak bileti alımlarında da Multinet Otelnet imkanlarından ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Otelnet başvurusu için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir;
http://www.otelnet.com.tr/login.php#1

Multinet Otelnet Kart Kullanım Noktaları

Multinet Otelnet kart kullanım noktalarına ulaşmak ve iş planlarınızı organize etmek istiyorsanız Multinet kart kullanım noktaları üzerinden dilediğiniz otel seçebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz. Kart kullanım noktaları için konaklama sekmesinden aşağıda yer alan il, ilçe ve mahalle adını girerek filtreleme yapabilirsiniz.
http://www.multinet.com.tr/Sayfalar/kart-kullanim-noktalari.aspx

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir