Multinet Gift Card

Multinet Giftcard nedir, nerelerde geçerlidir, bakiyesi nasıl sorgulanır gibi sorularınıza sayfanın devamında yanıt bulabilirsizin. Şirketiniz için indirimli yemek kartı anlaşması için hemen OfisPaneli'nden teklif alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Gift Card Türkçe kelime karşılığı hediye karttır. Multinetin sunduğu Giftcard ile anlaşmalı olunan noktalarda kolayca harcamalarınızı yapabilirsiniz. Multinet’in harcamalarına yönelik geliştirdiği Multinet Giftcard ile birçok noktadan alışverişlerinizi özgürce yapabilirsiniz.

Multinet Gift Card ile alışveriş yapılabilmesi için öncelikle alışveriş yapacağınız noktaların Multinet Gift anlaşmasının olması gerekmektedir. Aksi halde alışveriş yapamazsınız.
Multinet Giftcard anlaşmalı olunan, gıda, market, restoran, elektronik, ayakkabı, giyim, aksesuar ve kozmetik gibi pek çok alanda hediye kazanımlarınızla harcama yapmanıza olanak sağlamaktadır. Multinet Giftcard ile hem kendinize hem de tüm sevdiklerinize dolu dolu alışverişler yaparak hayatın tadını özgürce çıkartabilirsiniz.

Image
multinet gift card

Giftcard Bakiye Sorgulama

Giftcard bakiye sorgulama işlemlerinize olanak sağlayan Multinet sizlere farklı kanallardan sorgulama imkanı sağlamaktadır. MultinetGiftcard bakiye sorgulama işlemleri için 3 türlü işlem üzerinden Multinet Giftcard bakiye ve limitlerinizi kontrol edebilir ve alışverişlerinize kaldığınız yerden devam edebilinirsiniz. Multinet Giftcard bakiye öğrenme için ihtiyacınız olan tek şey akıllı bir telefona sahip olmaktadır.
Multinet Giftcard bakiye kartınızdaki tutarlarınızı akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz MultiPay uygulaması üzerinden, mobil ya da diğer tarayıcılardan www.multinet.com.tr üzerinden online işlem menüsü takip ederek ya da 444 87 36 numaralı çağrı merkezini arayarak kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Image
multinet gift card nedir

Giftcard Nerelerde Geçerli

Multinet dünyasının değerli üyelerinin Multinet kartlarını Multinet Gift noktalarında sorunsuz olarak kullanabilmeleri için alışveriş yapılacak olan noktaların mutlaka Multinet Gift anlaşması olması gerekmektedir.

Multinet Giftcard geçerli noktaları MultiPay uygulaması üzerinden ya da aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz;

https://multinet.com.tr/multigift-hediye-karti

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir