Multinet Bakiye Sorgulama İşlemleri

OfisPaneli ayrıcalığıyla Multinet yemek kartı anlaşması yaparak, şirketinizin yemek giderlerini düşürebilirsiniz. Tasarrufa başlamak için hemen OfisPaneli'nden teklif alın.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Multinet bakiye sorgulama işlemlerini Multinet’in sunduğu zengin sistemler dahilinde farklı işlemlerden yararlanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere her Multinet kart şirketlerin çalışana her ay belirli bir miktarda Multinet bakiye yüklemesi yapmaktadır. Harcamalarınızda rahat olabilmeniz açısından Multinet kartınıza yüklenen bakiye ile dilediğiniz noktadan harcamalarınızı yapabilirsiniz.
Multinet kartınızdaki bakiyeyi MultiPay uygulaması üzerinden, Multinet bakiye sorgulama internetten www.multinet.com.tr ya da https://kullanici.multinet.com.tr/uyeol üzerinden online işlem menüsünde yer alan işlemlerin sırasını takip ederek gerçekleştirebileceğiniz gibi Multinet kart bakiye sorgulama işlemlerinizi 444 87 36 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla da sorgulamanız mümkündür.

Image
multinet-bakiye-sorgulama

Multinet Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Multinet kartınızın bakiyesini öğrenmek için yukarıda saydığımız işlem menülerini kullanmanız gerekmektedir. Ülkemizde ve tüm dünyada yaygın bir hale gelen Multinet ile özgürce harcamalarınızı yapabilir bunun yanında harcamalarınızla ekstra TATLIPARA bile kazanabilirsiniz.
Multinet kartınıza ait bakiye bilgilerini sorgulamanın öteki ve pratik yolu ise akıllı telefonlar üzerinden mobil uygulamayı indirmektir. Bu şekilde yüklemelerinizi bunun yanında harcamalarınızı daha kolay takip etme imkanı doğmaktadır. Multinet mobil uygulamasını indirmek Google App Store ya da İphone App Store giriş yapmanız “Multinet” şeklinde arama yapmanız yeterlidir.

 

MultiPay’i indirmek için hemen;

google-play        app-store

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir