MNG Kargo Yurt Dışı Gönderi Hizmetleri

MNG Kargo, 2003 yılında kurulmuş olup, bugün Türkiye geneline yayılan 800’ü aşkın şube ağı, binlerce kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla küresel kalite standartlarında kargo taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Ayrıca MNG Kargo, filosunda kendine ait uçakları bulunan tek kargo şirketi olma özelliği taşımaktadır. INTER by MNG Kargo adıyla, yurt dışı gönderi hizmetleri sunmakta ve dünyanın 220 ülkesine uluslararası kargo taşımacılığı yapmaktadır.
Teknolojiye ve inovasyona verdiği önemle sektördeki ilk teknolojik aktarım merkezlerine sahip olan MNG Kargo, böylece saatte 65 bin gönderiyi el değmeden ayrıştırıp, hatasız olarak araçlara yükleyerek güvenli bir şekilde belirtilen adreslere teslimat gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo Yurtdışı

MNG Kargo Yurt Dışı Fiyatları Nereden Öğrenilir?

MNG Kargo uluslararası gönderi fiyatları, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi, gönderi yapılacak ülkeye, söz konusu ülkeler arasındaki mesafeye ve alıcı ülkenin gümrük kurallarına göre farklılık gösterebilmektedir.
MNG Kargo yurt dışı fiyatları MNG Kargo tarafından sunulan anında ulaşılabilen online hizmetler kapsamında değildir. Yani yurt içi gönderilerin ücretleri online sistem üzerinden anında öğrenilebiliyorken, MNG Kargo yurt dışı kargo hizmetleri için aynı sistemi uygulamamaktadır. Bu durum ilerleyen zamanlarda değişebilir ve MNG Kargo da yurt dışı fiyatlarını online olarak hemen öğrenebilme fırsatını müşterilerine sunabilir. Çünkü söz konsu sistem müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.
MNG Kargo’nun uluslararası gönderi hizmetleri sunan markası olan a şirketinin internet sitesinde yer alan form doldurularak kesin bir fiyat bilgisi almak mümkündür.

Ancak tahmini bir fiyat vermek gerekirse;

MNG Kargo ile Amerika Birleşik Devletleri’ne göndereceğiniz 1 kilogramlık bir koli (boyutları 10x10x10 cm olarak kabul edelim), aşağı yukarı 250 – 300 TL aralığında bir miktara mâl olacaktır. Net fiyat almak için INTER by MNG Kargo sitesinde yer alan formu doldurabilirsiniz.
MNG Kargo yurt dışı fiyat hesaplamak için buradaki aracı kullanabilirsiniz.

Bir şirketiniz varsa ve sürekli uluslararası gönderi hizmetlerinden faydalanıyorsanız, kargo şirketlerinin yurt dışı fiyatlarını hesaplayıp kıyaslama yaparak zaman kaybetmenize gerek kalmadan, OfisPaneli aracılığıyla KargomKolay’dan en avantajlı teklifi hemen alabilir, şirketinizin yurt dışı kargo giderlerini minimize edebilirsiniz.