Mapfre Genel Sigorta Hakkında

Türkiye Kredi Bankası AŞ ve o dönemin bazı girişimcilerinin 1948 yılında kurmuş olduğu T. Genel Sigorta, 1975 yılında Çukurova Holding tarafından alınmıştır. Uluslararası çapta güçlü bir şirket olan Mapfre, 2007 yılında Çukurova Holding’in %80 hissesini satın almıştır. T. Genel Sigorta, 2009 yılında Mapfre Genel Sigorta adını almış ve 7 yıl boyunca bu isimle hizmet sunarak Ekim 2016 tarihinde Mapfre Sigorta olmuştur. Günümüzde hizmetlerine bu unvan ile devam etmektedir.

Başta İspanya, Avrupa ve Amerika olmak üzere global arenada köklü bir şirket olan Mapfre, İspanya’nın lider sigorta grubudur. Mapfre Grup, dünyada 36 binden fazla kişiye istihdam sağlamakta; 5 bin 500’den fazla ofisiyle 27 milyonu aşkın müşteriye kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Mapfre Sigorta; sürdürdüğü faaliyetleriyle Türkiye sigortacılık sektörüne, sigorta müşterilerine ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

mapfre-genel-sigorta

Mapfre Genel Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

Mapfre Sigorta’dan şirketiniz için en uygun sigorta tekliflerini, şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusunda en verimli çözüm ortağı olan OfisPaneli aracılığıyla alabilirsiniz.

Deneyim

Mapfre Sigorta, 68 yılı aşan engin tecrübeleri ve bilgi birikimiyle sigortacılık faaliyetleri gerçekleştirmekte ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı hedeflemektedir.

Geniş Reasürans Kapasitesi

Geniş reasürans kapasitesi ve hızlı hasar ödeme anlayışıyla Mapfre Genel Sigorta, sektörün en güvenilir şirketleri arasında yer almaktadır.

Güçlü Mali Yapı

350 milyon TL ile, ödenmiş sermaye açısından sektördeki en yüksek tutara sahip iki şirketten biri olan Mapfre Sigorta, Fitch Ratings tarafından AA(TUR) finansal notu ile derecelendirilmektedir.

Mapfre Genel Sigorta ile İlgili Bilgiler

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerini kullanarak Mapfre Sigorta ile irtibata geçebilir, gerekli işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 334 90 00

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 212 334 90 19

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük E-mail Adresi: info@mapfregenelsigorta.com

Mapfre Sigorta İletişim

Mapfre Sigorta hasar dosya sorgulama işlemleri için, Mapfre Sigorta resmi web sitesinde yer alan online işlemler menüsünü kullanabilir, sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Mapfre Genel Sigorta kasko hesaplamak için, OfisPaneli’nin sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilir, en uygun kasko teklifini alabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli, kasko fiyatları konusunda efektif çözümler sunmakta ve şirketlerin en ucuz Mapfre Sigorta fiyatlarından yararlanmasını sağlamaktadır.

Kasko Fiyatları

Şirketinizde çalışmakta olan personelleriniz için en avantajlı Mapfre Sigorta sağlık sigortası fiyatları üzerinden sigorta anlaşması yapmak için OfisPaneli üzerinden teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En ucuz Mapfre Sigorta trafik sigortası fiyatları, OfisPaneli farkıyla hizmetinizde. Siz de şirketinizin trafik sigortası anlaşmalarını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirebilir, ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Şirketinizin Mapfre Sigorta anlaşmalarını OfisPaneli üzerinden yapabilir; Mapfre tarafından sunulan online sistemi kullanarak poliçe sorgulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

OfisPaneli ile, şirketinizin en avantajlı Mapfre Sigorta kasko sigortası anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Mapfre Genel Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Yenişehir Mah. Irmak Cad. No:11 Beyoğlu – İSTANBUL