İşyeri ve Konut Sigortası

Konut sigortası yaptırarak evinizi, işyerinizi ve içerisindeki eşyaları koruma altına alabilirsiniz. Tahmin edemeyeceğiniz ve beklenmedik olumsuz durumlara karşı konut sigortanız şirketinizin en büyük güvencesi olmaktadır.
konut sigortası

OfisPaneli'nde Konut Sigortası Avantajları

En Avantajlı Konut Sigortası Fiyatları

OfisPaneli danışmanlarınız ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizin için en avantajlı fiyatları araştırır.

Yangına Karşı Sigorta

Konut sigortası yangın teminatı çerçevesinde yangın ve yıldırım sonucu evinizde meydana gelen hasarlar güvence altına alınır.

Su Baskınına Karşı Sigorta

Sel sonucu evinizi basan suların neden olduğu hasarlar, konut sigortası kapsamında karşılanabilir.

Tüm Doğal Afetlere Karşı Sigorta

Deprem, fırtına, yer kayması, yanardağ püskürmesi, sel ve diğer tüm doğal afetler sonucu evinizde meydana gelecek  beklenmedik hasarlar, PanelSigorta’nın anlaşmalı sigorta şirketi ile yapacağınız konut sigortası kapsamında karşılanabilir.

Ferdi Hatalara Karşı Koruma

İşyerinizde dikkatsizlik ve diğer nedenlerden dolayı oluşan kazaların yol açtığı masraflar, konut sigortası kapsamında karşılanabilir.

Konut Sigortası Bilgilendirme Merkezi

Konut sigortası hesaplama ve teklif alma işlemini 60 saniye içerisinde online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eviniz için her tehlikeye karşı güvence sağlayabileceğiniz konut sigortası için PanelSigorta’dan teklif isteyebilirsiniz.

Konut Sigortası Fiyatları Öner

Konut sigortası fiyatları teminat türüne göre değişmektedir.

  • Bina teminatlı konut poliçesi
  • Eşya teminatlı konut poliçesi
  • Bina + eşya teminatlı konut poliçesi

Ayrıca konut sigortası fiyatları depremli ve depremsiz olarak değişmektedir. Konut sigortası ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve sizin istediğiniz / size önerilecek kapsamda sigorta yaptırmak için OfisPaneli’ndeki danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Konut sigortası sorgulama işlemi PanelSigorta ile çok kolay! Eviniz için konut sigortası fiyat sorgulama talebini kısa bir zaman ayırarak online olarak iletebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları Öner