HDI Sigorta Hakkında

Almanya’da sigorta sektörünün öncülerinden olan Talanx Grup bünyesinde kurulan HDI Sigorta, Türkiye’nin her yerinde sigortacılık faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Almanya’nın üçüncü büyük sigorta grubu olan Talanx Grup, 1903 yılında kurulmuş olup bugün yaklaşık 150 farklı ülkede hizmetlerini faal olarak sürdürmektedir. Dünya genelinde 9800’den fazla personeli bulunmaktadır. Talanx Grup reasürans hizmetleri de vermektedir. Bu bağlamda bünyesinde HDI Hannover Versicherung AG Austria, HDI Seguros S.A. Brazil, HDI Seguros S.A. Spain, HDI Assicurazioni S.A. Italy, HDI Verzekeringen N.V.Netherlands, HDI Samopomoc TU, S.A., HDI Asekuracja TU, S.A., HDI ZAD gibi şirketler yer almaktadır.

Şirketlerin tedarikçi anlaşmalarına yönelik efektif çözümler sunan OfisPaneli farkıyla, şirketinizin en avantajlı sigorta anlaşmalarına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Siz de şirketinizin sigorta anlaşmaları için OfisPaneli’nden teklif alın, en uygun fiyatlardan faydalanma fırsatını kaçırmayın.

hdi-sigorta

HDI Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta ile, HDI Sigorta’dan sigorta anlaşmaları konusunda şirketiniz için en avantajlı fiyatlardan teklif alabilirsiniz.

Engin Deneyim

HDI Sigorta, yılların deneyimin iş süreçlerine yansıtarak kaliteli sigortacılık hizmetleri sunmaktadır.

Marka Gücü

HDI Sigorta, Almanya’nın en büyük sigorta gruplarından biri olan Talanx Grup bünyesindedir ve bu markanın global gücüyle güvenilir hizmet sunmaktadır.

Hızlı Destek İstasyonu

HDI Sigorta tarafından sunulan Hızlı Destek İstasyonu hizmetiyle, aracın hasar tespit işlemi yapılırken müşteriye ikame araç verilmektedir.

HDI Sigorta ile İlgili Genel Bilgiler

HDI Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak HDI Sigorta ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz işlemler konusunda kolayca destek alabilirsiniz. HDI Sigorta Kolay Hat ve Genel Müdürlük telefon numarası gibi iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HDI Sigorta Kolay Hat: 444 8 434

HDI Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216.600 60 00

Detaylı iletişim bilgileri için: https://www.ofispaneli.com/groupama-sigorta-iletisim

HDI Sigorta İletişim

HDI Sigorta web sitesinde yer alan online sistem ile, HDI Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini internet üzerinden zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

HDI Sigorta kasko hesaplama işlemlerine gerek kalmadan OfisPaneli aracılığıyla en avantajlı kasko sigortası teklifi alabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

HDI Sigorta kasko fiyatları konusunda en ucuz teklife OfisPaneli ile ulaşabilir, şirketinizin en verimli kasko sigortası anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirketinizdeki çalışanlar için HDI Sigorta sağlık sigortası fiyatları konusunda en efektif teklifi şirketlerin vazgeçilmez tedarikçi çözüm ortağı olan OfisPaneli’nden alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En ucuz HDI Trafik Sigortası fiyatlarını OfisPaneli’nde bulabilir, şirketinize değer katacak trafik sigortası anlaşması gerçekleştirebilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

HDI Sigorta poliçe sorgulama işlemlerini, online olarak gerçekleştirebilir, sigortanızın durumunu kontrol ve takip edebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

HDI Sigorta kasko sigorta sorgulama gibi işlemlerle vakit kaybetmenize gerek kalmadan, şirkenizi için en avantajlı kasko sigortası teklifini OfisPaneli’nden alabilirsiniz.

HDI Sigorta Genel Müdürlük Adresi:

Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak HDI Sigorta Binası Ümraniye / İSTANBUL