Halk Sigorta Hakkında

Halk Sigorta 1958 yılında Halkbank çatısı altında sigortacılık alanında faaliyet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hem bireysel, hem de kurumsal çözümlerde fark yaratmayı kendisine misyon edinmiştir. Halk Sigorta, bu amacı doğrultusunda uzun süredir kaliteli ve güvenli hizmetin devamlılığını sağlamak maksadıyla çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Halk Sigorta, tecrübeleri ile sigortacılık alanında lider şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

OfisPaneli ile Türkiye’nin güçlü sigorta şirketlerinden birisi olan Halk Sigorta’dan işletmeniz için en avantajlı sigorta tekliflerini kolayca alabilir, bu doğrultuda en ekonomik fiyatlardan yararlanarak üstün bir sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. OfisPaneli aracılığı ile şirketiniz için Halk Sigorta ile avantajlı bir şekilde sağlayarak başta Hayat Sigortası Ürünleri, Konut Sigortası Ürünleri, İşsizlik Sigortası Ürünleri, Kaza Sigortası Ürünleri, Genişletilmiş Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, Sağlık Sigortası Ürünleri, Nakliyat Sigortası Ürünleri, Tarım Sigortası Ürünleri

İşyeri Sigortası Ürünleri, Paket Sigorta Ürünleri gibi sigortalar yer almaktadır.

halk-sigorta

Halk Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

Halk Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası Ürünleri OfisPaneli’nde. Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Halk Sigorta ürünlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Halk Sigorta için hem kasko hem de trafik sigortası teklifi alabilir, poliçenizi başka hiçbir işleme gerek kalmadan kolayca yaptırabilirsiniz.

Halk Kasko Geniş Ağ Sistemi

Halk kasko ile aracınızda oluşabilecek riskleri doğru tanımlamak ve gerekli teminatları verip hasarları gecikmeden ve eksiksiz ödeme gibi avantajlar sağlamaktadır. Ülke genelinde gelişmiş hizmet ağı sayesinde beklemezsiniz.

Halk Mini Hasar Onarım Hizmeti

Halk mini hasar onarım hizmetiyle küçük ölçekli hasarların AUTO KING Servis Merkezlerinde Kasko anlaşması kapsamında belirtilen Halk mini hasar onarım hizmetlerinden, kolayca faydalanabilirsiniz.

Yol Yardım Hizmeti

Aracınızı, en çok maruz kalacağınız risklere karşı tek bir poliçede sunduğu geniş kapsam ve avantajlarla güvence altına almaktadır. 7/24 Yol yardım hizmeti her an yanınızda.

Halk Sigorta ile İlgili Genel Bilgiler

Halk Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halk Sigorta çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Halk Sigorta Çağrı Merkezi: 444 1 545

Halk Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 314 73 73

Halk Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: (0212) 314 73 64

Halk Sigorta E-mail Adresi: info@halksigorta.com.tr

Halk Sigorta İletişim

Halk Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerinin online olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Halk Sigorta Kasko Hesaplama işlemine gerek kalmadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir; şirketinizin en avantajlı kasko anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli aracılığıyla en ucuz Halk Sigorta Kasko fiyatlarından faydalanabilir, şirketiniz için en uygun kasko anlaşmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınız için en uygun Halk Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli üzerinden ayrıcalıklı teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En avantajlı Halk Sigorta trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli aracılığıyla ulaşabilir, teklif alarak şirketinizin en avantajlı zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

Halk Sigorta ile, trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Şirketiniz için en avantajlı Halk Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sorgulama

Halk Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:23 Şişli / ISTANBUL