Güneş Sigorta Hakkında

Güneş Sigorta 1957 yılında İstanbul’da Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri Ofisi bünyesinde kurulmuştur.  Güneş Sigorta, bugün Türkiye genelinde faaliyet gösteren önemli sigorta şirketleri arasında grafiğini günden güne yükselterek önemli bir konuma sahip olmuştur. Güneş sigorta diğeri sigorta şirketleri ile kıyaslandığında sürekli olarak yenilenen bir yapıya sahiptir. Başta yangın, kaza, doğal afet, nakliyat, tarım ve sağlık gibi tüm sigortacılık alanlarında doğrudan faaliyet göstermektedir.

OfisPaneli ile artık Türkiye’nin köklü sigorta firmalarından birisi olan Güneş Sigorta’dan firmanız için en avantajlı sigorta tekliflerini alabilir, bütçenize en uygun ve en ekonomik fiyatlarla ücretsiz teklif alabilirsiniz. OfisPaneli üzerinden firmanız için Güneş Sigorta ile avantajlı sigorta anlaşmaları dahilinde; zorunlu sağlık sigortası, kasko, özel sağlık sigortası ve diğer sigortalarla ilgili kolayca teklif alabilirsiniz.

gunes-sigorta

Güneş Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli Sigorta, firmanızın Güneş Sigorta aracılığı ile oluşturacağı sigorta anlaşmaları hususunda şirketinize en avantajlı fiyatlarla teklifler sunmaktadır.

Güneş Genişletilmiş Hizmet Ağı

Güneş Sigorta, sigortacılık alanında genişletilmiş hizmet ağı ile 9 bölge müdürlüğüne, 6 finansal bölge müdürlüğüne, 3 temsilciliğe ve 3.100’ü bulan satış noktası ile alanında uzman kadrosuyla sigortalılarına tam 58 yıldır kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Mini Hasar Onarım Hizmeti

Güneş Sigorta ile Auto King servis istasyonlarında, aracınıza ait küçük hasarları büyük sorunlara dönüşmeden mini onarım hizmetlerinden yararlanarak indirimli fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Oto Yardım Hizmetleri

Araç Teminatları ve Ferdi Teminatları aynı çatı altında buluşturan Güneş Sigorta kaza öncesi araç çekilmesi, aracın kaza ve arızalanması nedeniyle seyahate devam etmek için ikame araç, kaza sonrası ambulans hizmeti ve daha pek çok alanda hizmeti şirketinize ücretsiz sunmaktadır.

Güneş Sigorta ile İlgili Bilgiler

Güneş Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda tüm işlemlerinizi kolayca gerekli gerçekleştirebilirsiniz. Güneş Sigorta çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi güncel iletişim bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Güneş Sigorta Çağrı Merkezi: 0850 222 1957

Güneş Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 444 19 57

Güneş Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0212 355 64 64

Güneş Sigorta E-mail Adresi: bilgi@gunessigorta.com.tr / musterimemnuniyeti@gunessigorta.com.tr

Groupama Sigorta İletişim

Güneş Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerine yönelik online işlemlerinize olanak sağlamaktadır. Bu işlem uygulaması dahilinde dosyanızın ne aşamada olduğunu kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta Kasko Hesaplama işlemine ihtiyaç duymadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir; şirketinizin en avantajlı kasko anlaşmasına sahip olmasına olanak sağlayabilirsiniz

Kasko Hesaplama

OfisPaneli sayesinde en avantajlı Güneş Sigorta kasko fiyatlarından yararlanabilir, firmanız için en ucuz kasko anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Firma personeliniz için en uygun Güneş Sigorta sağlık sigortası imkanlarından yararlanmak için OfisPaneli üzerinden ayrıcalıklı fiyatlarla teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatları

En uygun Güneş trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli üzerinden ulaşabilir, en uygun teklif alarak firmanızın zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Fiyatları

Güneş Sigorta’yla; trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası, poliçe sorgulama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki tüm detaylı bilgilere hızlıca erişebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Firmanız için en karlı Güneş Sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli aracılığı ile alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Sigorta Sorgulama

Güneş Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Güneş Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe-Şişli/İSTANBUL