Groupama Sigorta Hakkında

Groupama Sigorta, 1959 yılında Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası bünyesinde Başak Sigorta olarak kurulmuş olup, 2006 yılında, dünyanın önde gelen sigorta firmalarından Groupama tarafından hissesinin yarısından fazlası satın alınarak Groupama Başak Sigorta adını almıştır. Faaliyetlerini üç yıl bu isimle sürdüren şirket, 2009 yılında Grup çatısına katılarak Güven Sigorta ile tamamen birleşmiş ve 30 Eylül 2009 tarihinde Groupama Sigorta olmuştur. Bu tarihten itibaren Groupama Sigorta olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

OfisPaneli aracılığıyla, bugün Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden biri olan Groupama Sigorta’dan şirketiniz için en avantajlı sigorta tekliflerini alabilir, en uygun fiyatlardan yararlanarak efektif sigorta anlaşmalarına sahip olabilirsiniz. OfisPaneli üzerinden şirketiniz için Groupama ile avantajlı bir şekilde gerçekleştirilebilecek sigorta anlaşmaları kapsamında zorunlu sağlık sigortası, kasko ve özel sağlık sigortası gibi sigortalar yer almaktadır.

groupama-sigorta

Groupama Sigorta Avantajları

OfisPaneli Sigorta ile Avantajlı Fiyatlar

OfisPaneli, şirketinizin Groupama ile gerçekleştireceği sigorta anlaşmaları konusunda en uygun fiyatlardan teklifler sunmaktadır.

Yakın Hizmet Ağı

Türkiye genelinde yer alan 1500’den fazla hasar hizmet noktasıyla, nerede olursanız olun yakın bir Groupama anlaşmalı servis bulmak mümkün.

Mini Hasar Onarım Hizmeti

Küçük ölçekli hasarlar için, Kasko anlaşması kapsamında belirtilen mini hasar onarım hizmetlerinden, hasarsızlık indirimi kaybedilmeden faydalanılabilmektedir.

Ücretsiz Çekici

Kara filosuna ek olarak hava taşımacılığında da uçaklarla intermodal taşımacılığı gerçekleştirerek sektöründe devrim yaratan MNG Kargo, kargolarınızı yarım günde adresine ulaştırıyor.

Groupama Sigorta ile İlgili Bilgiler

Groupama Sigorta iletişim bilgilerini kullanarak gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Groupama Sigorta çağrı merkezi, Genel Müdürlük telefon numarası, faks numarası ve e-mail adresi gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Groupama Sigorta Çağrı Merkezi: 0850 250 50 50
Groupama Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası:+90 212 367 67 67
Groupama Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: +90 212 367 68 68
Groupama Sigorta E-mail Adresi: sigorta@groupama.com.tr / emeklilik@groupama.com.tr

Groupama Sigorta İletişim

Groupama Sigorta, hasar dosya sorgulama işlemlerinin online olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde dosyanızın hangi aşamada olduğunu kontrol ve takip edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Groupama Sigorta Kasko Hesaplama işlemine gerek kalmadan OfisPaneli üzerinden teklif alabilir; şirketinizin en avantajlı kasko anlaşmasına sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kasko Hesaplama

OfisPaneli araılığıyla en ucuz Groupama Sigorta Kasko fiyatlarından faydalanabilir, şirketiniz için en uygun kasko anlaşmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Fiyatları

Şirket çalışanlarınız için en uygun Groupama Sigorta sağlık sigortası fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli üzerinden ayrıcalıklı teklif alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası

En avantajlı Groupama trafik sigortası fiyatlarına OfisPaneli aracılığıyla ulaşabilir, teklif alarak şirketinizin en avantajlı zorunlu trafik sigortası anlaşmalarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası

Groupama Sigorta ile, trafik sigortası, kasko ve sağlık sigortası poliçe sorgulama işlemlerini online oalrak gerçekleştirebilir, poliçeniz hakkındaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Poliçe Sorgulama

Şirketinizi çin en avantajlı Groupama sigorta kasko sigortası teklifini OfisPaneli üzerinden alabilir, sigorta sorgulama işlemini online olarak gerçekleştirebilirisiniz.

Kasko Sorgulama

Groupama Sigorta Genel Müdürlük Adresi

Groupama Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Groupama Plaza No:2 34398 Maslak, Sarıyer/İSTANBUL